Deník jídla 19

Krásný den, 

dneska to bude zase jen jídelní rychlovka:-) Zase tu mám nějaké nové produkty, tak snad naberete nějakou inspiraci. Nečekejte něco náročného, jsou to všechno jednoduchá jídla.

snídaně

Protože jsem si koupila to hnusné müsli od Emco, tak se ho nyní snažím dojíst. Jedná se o jahodové müsli bez přidaného cukru, ale je dost bez chuti. Vzpomněla jsem si ale, že mám doma ještě čokoládové kuličky, tak jsem jich tam pár přisypala. Nakonec jsem na vše dala bílý jogurt Pilos,který jsem koupila v Lidlu. Vše jsem ozdobila banánem, který jsem už potřebovala sníst Ráno ráda piji nějaký džus a tentokrát je to pomerančový Cappy.

oběd

Oběd částečně dělala mamka. Naši měli čínu a tu já nerada. Ale moc mi chutná kuřecí maso, které mamka na to dělá, je příjemně kořeněné a opravdu chutné Takže jsem měla toto maso a k tomu jsem pro nás všechny uvařila rýži. Naši tedy měli čínu a já si to posypala strouhanou goudou, protože mám očividně ráda sýr na všem:-)

svačina

Protože jsem měla po obědě chuť na něco sladkého, vzala jsem si jeden čokoládový bonbon. Jedná se o tzv. Mozartovy koule. Krabičku jsem dostala od kamarádky k svátku a byla to moc dobrá volba. Já je mám opravdu ráda, ale sama si je běžně nekupuji. Byla to výborná sladká tečka:-)

večeře

Ta se mi moc povedla, hned se mi sbíhají sliny. Vlastně jsem na to použila úplně běžné věci, co jsem měla doma. Koupila jsem si klasické kaiserky, mám ráda jen tyto úplně holé a musí být čerstvé, aby trochu křupaly. Rozkrojila jsem je, klasicky namazala troškou másla a obložila vysokoprocentní šunkou a eidamem. Druhou půlku housky jsem lehounce natřela tatarkou, která tomu dodala úžasný šmak. Doma jsem ze zeleniny měla jen cherry rajčata a ta k tomu byla výborná. Myslím, že je to skvělý tip na dobrou večeři, která je hned hotová a chuťově výborná.

Co máte rádi k rannímu pití Vy? A jaká je vaše oblíbená zelenina, která Vám doma nesmí chybět? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Deník jídla 19

 1. Stáňa

  Já ráno jedině čaj, džus nebo třeba nějaké jogurtové pití jen výjimečně. Syrovou zeleninu mám ráda skoro všechnu, takže kupuju to, co se mi zrovna zdá čerstvé, nejčastěji asi cherry rajčata a kapie. Momentálně mám v lednici rajčata, kedlubnu, papriku a cuketu …

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   čaj i taky ráno chutná, hlavně v chladnějším období. Dávám si ho vždy s citronem. Já jsem zeleninu léta nejedla, teď postupně něco beru na milost, třeba rajčata:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *