Deník jídla 16

Krásný den,

dneska to bude zase jedna jídelní rychlovka, kterou jsem nafotila ještě těsně před odletem na dovolenou. Dojídaly se doma především zbytky, aby se to nezkazilo Táta si nic neuvaří, jen vodu na čaj nebo polévku z pytlíku, takže likvidace byla nutná:-)

snídaně

Začínala jsem den pěkně vydatnou snídaní, ale chutnala mi. Měla jsem dva rohlíky s mazacím sýrem Apetito. K tomu jsem si nakrájela zbytek nějaké čabajky, která by doma už nevydržela. A nesmí chybět moje milované kyselé okurky. Kupuji si tyto malé v Kauflandu, jsou výborné. K pití jsem si udělala klasický čaj, který jsem zapomněla vyfotit:-)

svačinka

Vzpomněla jsem si, že jsem si asi týden předtím koupila čokoládu Leo, takže moje volba padla na ni:-) Je to moje oblíbená sladkost, udělala mi radost:-)

oběd

K obědu byl krůtí plátek s krustičkou. Jedná se o krůtí prsa, podle mě jedno z nejlepších mas:-) Je jen podušené a zapečené s krustičkou z vajíčka, hořčice, smetany a sýru. K tomu byly opečené brambory a tatarka. K pití jsem si dala skvělý jablečný džus, který mi koupil taťka. Normálně je to jedno z mých nejoblíbenějších jídel, ale ten den mi nějak nesedlo.

večeře

Právě proto, že mi bylo odpoledne špatně (našim samozřejmě nic nebylo, i když měli to samé jídlo), tak jsem si dala jen kostičku hořké čokolády, abych si zklidnila žaludek. Hořkou čokoládu normálně vůbec nejím, nechutná mi. Tady to byla ale spíš medicína…

Zajímalo by mě, co je Vaše oblíbená sladkost a jak zaháníte nevolnost Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Deník jídla 16

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      já normálně hořkou čokoládu nemám ráda, ale když je člověku špatně, tak se nedá nic dělat. Mně pomáhá na žaludek i studená cola po lžičkách:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *