Deník jídla 13

Krásný den, 

zase jedna jídelní rychlovka v podobě deníku jídla. Je vidět, že ten den jsem byla na nákupu v Kauflandu, takže tu mám hodně věcí odtamtud.

snídaně

K snídani jsem si udělala míchaná vajíčka (dvě), která jsem posypala parmazánem z Lidlu. Neměla jsem doma už žádné pečivo, ale nijak mi to nevadilo. Chutnalo mi to i tak, vajíčka mám hodně ráda.

svačina

Dopoledne jsme byly s mamkou na velkém nákupu v Kauflandu, kde jsem poprvé potkala toto Pikao s příchutí višní. Měla jsem to poprvé, je to samozřejmě sladké jako prase, ale chutnalo to dobře. Ale stejně mám pořád raději jesenku:-)

oběd

Oběd byl snadný, protože ho dělala mamka:-) Byla zase kuřecí kapsa a domácí hranolky. Vím, že je to děsné, ale vážně doma jíme i jiné věci. Slibuji, že v příštím článku už kapsa nebude:-) Měla jsem k tomu zase tatarku, jen obyčejnou od Hellmans, domácí se mamce nechtěla dělat. A k pití jsme si všichni dali klasickou Coca Colu:-)

svačina

V Kauflandu měli toto jahodové srdíčko, které mě tam zlákalo, když jsem si vybírala chleba. Moje vůle byla slabá, takže jsem si ho koupila. Bylo hodně velké a fakt mělo výbornou náplň plnou jahod.

večeře

V Kauflandu jsem koupila i moji oblíbenou parmazánovou bagetu. Tu jsem rozkrojila, natřela máslem, naplnila šunkou, sýrem, kyselými okurkami, rajčaty a trochou tatarky. Půlku jsem měla já, druhou mamka. Bylo to luxusní, úplně se mi to sbíhají chutě:-)

Mám pocit, že jsem tady popsala půlku nákupu z Kauflandu. Zajímalo by mě tedy, co si tam rádi kupujete Vy? A jaké pečivo Vám nejvíce chutná? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *