Dekorativní kosmetika Clinique – recenze

Krásný den,

před nějakou dobou jsem udělala větší objednávku na eshopu značky Clinique a pořídila jsem si hned několik ikonických kousků. O jejich péči vám povím příště, dneska bychom se zaměřili na dekorativní kosmetiku, kterou zde mám zastoupenou novinkovou řasenkou a již celkem známým korektorem.

Řasenka High Impact High – Fi Full Volume Mascara

Řasenka s moc hezkým zeleným obalem a opravdu dlouhým názvem patří mezi novinky této značky. Je taky poměrně virální, v poslední době jsem ji viděla všude na sociálních sítích (a já jich zase tak moc nesleduji). Mně se moc líbil kartáček, který má přírodní štětiny a takový kónický tvar, což je kombinace, jež mi hodně vyhovuje. Maska opravdu dělá moc hezký objem i na mých krátkých a celkem řídkých řasách. Hezký vzhled mi vydržel bez problémů celý den, ale při nanášení se mi hodně obtiskávala a taky jsem ji zlikvidovala za necelé dva měsíce denního líčení.

Korektor Evan Better All Over Conclear

Druhým kouskem, který jsem se rozhodla otestovat, je slavný korektor z řady Evan Better. Mám ho v nejsvětlejším odstínu Alabaster, což je vlastně i ten největší kámen úrazu tohoto korektoru. I když to tak v lahvičce nevypadá, je strašně tmavý a teplý. Konzistence je hezky krémový, krytí je středně intenzivní a nijak zásadně nezvýrazňuje vrásky. Jen já bych ho potřebovala o hodně světlejší, však mrkněte sami na fotky:-)

S korektorem to ještě zkusím po letní dovolené, ale já se tedy moc neopaluji, tak nevím, jestli to nějak více pomůže. Řasenka se mi ale líbila, z těch novinek, co jsem v posledních měsících zkoušela, mi sedla nejvíce, tak jí nejspíše pořídím znovu. Zkoušeli jste nějakou dekorativní kosmetiku této značky? Jakou řasenku byste mi doporučili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Dekorativní kosmetika Clinique – recenze

 1. Stáňa

  Hani, značku znám, ale myslím, že jsem od ní nikdy nic neměla, max. nějaký vzoreček. Ty jsi pro nás, co kosmetice moc nedáme, takový testér :).
  Hezký den

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, v zimě jsem od nich měla make-up pro mastnou pleť v odstínu Fresh Alabaster, oni s těmi odstíny dost šachují. Já si vybírala dle notino apky a naživo bych možná zvolila trochu jinačí, ale dalo se to. Ta řasenka vypadá dobře 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   z toho odstínu jsem dost nešťastná. Snažím se ho používat, ale není to ono. Vybrala jsem si přitom ten úplně nejsvětlejší.

 3. Lucie

  Ahoj, s dekorativkou od Clinique nemám zkušenost, měla jsem pouze něco málo z té pečující, mám moc ráda třeba jejich odličovací balzám Take the day off.

 4. Janka

  Ach tie odtiene to nepochopím. Niektoré drahé značky ich majú tak jeden dva. A ešte jeden jediný podtón, mne nič teplé nesedí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *