Dekorativka.cz – nákupní haul

Krásný úterní večer,

dnes přináším poslední článek o kosmetice, která mi přišla minulý týden. Myslím si, že tímto článkem také na nějakou dobu končí kosmetické nákupy, protože toho mám doma teď opravdu hodně. Tentokrát jsem objednávala na eshopu dekorativka.cz a jak název značí, jedná se především o dekorativní kosmetiku. Snažila jsem se vybírat si výrobky od značek, s kterými nemám ještě zkušenost, takže to bude taková premiéra:-)

balíček z dekorativka.cz

balíček z dekorativka.cz

značka Ryor

Ryor je jedna ze dvou značek, kterou znám a mám trochu vyzkoušenou. A co jsem si vybrala? Opět jsem sáhla po micelární vodě (jediný zástupce pleťové kosmetiky v balíčku) a k tomu přihodila bázi pod make up, na kterou se moc těším:-)

Ryor

Ryor

značka Jordana

Na tuto značku mě přivedla Péťa z PetraLovelyHair a já na ní byla už dlouho zvědavá. Nakonec jsem si vybrala tekuté linky č. 01 Go on Purple, kompaktní pudr č. 101 Light Beigebázi pod oční stíny č. 01.

Jordana

Jordana

značka E-Style

O této značce a jejích stínech jsem slyšela samou chválu, takže je jasné, že jsem je musela dřív nebo později také vyzkoušet. Samozřejmě jsem vybrala oční stíny a to konkrétně z řady Wet and Dry. Zvolila jsem si dva odstíny, zelený č.02 Mossy Green a fialový č.05 Amazing Violet. Stíny jsou opravdu úžasně pigmentované, jsem nadšená:-)

stíny E-Style

stíny E-Style

značka ELF

Tady to je už známé prostředí a já šla celkem na jistotu a pořídila bázi pod oční stíny v odstínu Champagne.

značka Moje

Další premiéra v mojí kosmetické sbírce. Objednala jsem si trio očních stínů ve fialové barvě č.03.

stíny Moje

stíny Moje

značka Milani

I tady jsem čerpala inspiraci od Petry a pořídila jsem oční stíny Bella Ivory č. 01, což je odstín, který můžu nosit každý den.

stíny Milani

stíny Milani

samé stíny:-)

samé stíny:-)

značka Catrice

Catrice samozřejmě znám, mám od ní doma několik výrobků, ale rtěnku žádnou. Nalákal mě tento přirozený odstín rtěnky č. 370 In a Rosegarden. Nude rtěnky mi vůbec nesluší, přirozená barva mých rtů je tmavší, spíš hnědorůžová, takže já ty zmizíkovské rtěnky nemám vůbec ráda. Tohle je krásná barva, která dělá moje rty hezčí. Také musím ocenit design rtěnky, protože působí mnohem luxusněji, než jaká je cena:-)

rtěnka Catrice

rtěnka Catrice

značka Victoria Beauty

Tuto značku vůbec neznám a narazila jsem na ní naáhodou, když jsem procházela eshop. Vybrala jsem si tady produkt na vlasy, a to konkrétně tekuté krystaly s makadamovým olejem. Netuším, jaké to bude, ale jsem zvědavá:-)

ELF primer, tekuté krystaly, rtěnka Catrice

ELF primer, tekuté krystaly, rtěnka Catrice

Nakonec jsem měla v balíčku jeden vzorek od Ziaji a malý pytlíček gumových medvídků, což se nikdy neztratí:-)

vzorek a bonbónky

vzorek a bonbónky

Také rádi zkoušíte nové značky? Máte zkušenost s těmito značkami, nebo je to pro Vás premiéra jako pro mě? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

One thought on “Dekorativka.cz – nákupní haul

  1. Lucie

    Taky moc ráda zkouším neznámé značky. Značky Milani a Jordana znám jen z doslechu, ale už mám vybrané nějaké výrobky, které bych ráda od těchto značek vyzkoušela:-)
    Tekuté krystaly na vlasy s makadamovým olejem? To zní dobře..moc ráda si pak přečtu jak Ti vyhovovaly:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *