Dazzling Moments…voňavé potěšení do sprchy

Krásný večer,

ačkoliv mi na dnešek (neděli) celkem nečekaně přidali výuku a já díky tomu nestíhám ještě víc než dosud, rozhodla jsem se vám napsat ještě takovou kratinkou recenzi na jeden povedený tělový peeling. Původně jsem si myslela, že to bude o dvou produktech, peelingu a vůni ze stejné kolekce, ale nakonec mi voňavku někdo v bytě schoval a mně se nepodařilo ji nafotit:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes si tedy představíme tělový peeling Dazzling Moments od Avonu. Kupovala jsem ho ještě v sadě s již zmiňovanou vůní a tělovým krémem. Krém jsem poslala dál, vůni mám již téměř vypotřebovanou a peeling mi dělá nyní společnost ve sprše. Celá sada stála 269 Kč, což mi přijde jako úžasná nabídka. Samotný peeling je v plné ceně za 169 Kč, ale většinou je v katalogu do stovky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

oficiální popis výrobku (převzato z www.avoncosmetics.cz):

Tělový peeling provoněný vůní Dazzling Moments EDT zjemňuje pokožku a zanechává ji sametově hebkou. Magická kombinace akordů hrušky a magnólie se spodními tóny ambry. Díky vrstvení vůní si můžete vůni Dazzling Moments užít déle.

Kategorie: květinově-ovocná

Hlavní tóny: hruška, magnólie, ambra

Použití: Jemně vmasírujte krouživými pohyby do pokožky těla. Opláchněte.

moje zkušenost:

Peeling je v praktické tubě, dobře se otevírá. Přiznám se, že bych spíše ocenila nějaký kelímek, protože z toho jsem schopná vypotřebovat opravdu vše. Moc se mi líbí fialkový obal. Na přední straně jsou opět nápisy v anglickém a francouzském jazyce. Zadní strana je plná popisků v různých jazycích včetně češtiny. Také tam naleznete složení.

zadní strana - popis výrobku

zadní strana – popis výrobku

složení

složení

Peeling je celkem hustý, docela dost jemně mletý, ale nemusíte mít strach, že by byl až moc jemný a ztrácel na účinku. Zrníček je tam takové množství, že budute opravdu příjemně obroušeni. Sladce voní, pro mě je to taková „teplá“ vůně, vždy mě zahřeje. S peelingem jsem opravdu spokojená, nemám pocit, že by mě nějak extremně vysušoval, pokožka je po použití pěkně provoněná.

kocour Shakespeare se rozhodl zapojit do činnosti blogu:-)

kocour Shakespeare se rozhodl zapojit do činnosti blogu:-)

 

Hodnocení 5/5

A co vy? Jaký je Váš oblíbený tělový peeling? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Dazzling Moments…voňavé potěšení do sprchy

  1. Lucie

    Tak tuhle sadu jsem nechytila, vím, že byla někdy ve vánočním katalogu a váhala jsem nad ní, ale měla jsem i bez toho velkou objednávku, takže jsem ji neobjednávala. Ale pak jsem si samostatně dokoupila toaletku a tělový krém a voní mi moc hezky.
    Jinak já mám teď peeling Balea s jablíčkem a skořicí, byla to limitka a voní opravdu nádherně, na zimu bych si ho chtěla pořídit znovu, pokud bude ještě v prodeji:-)

    1. ciculka Post author

      Peelingy od Baley mám doma dokonce dva, ale jsou to spíše letní ovocné vůně, takže je tam ještě chvilinku nechám. Ale blíží se už čas na peeling od značky Manufaktura a na to se moc těším:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *