Cute box: říjen 2022

Krásný den,

cute box mi chodí vždy v první polovině měsíce a tentokrát je hodně plný. Čekala jsem, že krabička bude mít nějaký podzimní design, takže mě kombinace tyrkysové a zlaté se leopardím potiskem docela překvapila:-D

co box obsahuje:

  • krém na ruce, Jorgobé
  • oboustranný štětec, Niré
  • sypký pudr na tvář, Paese
  • Super Sérum, Nuxe
  • mycí gel na tvář, Huygens
  • rozjasňující podkladová báze/rozjasňovač, Elikyia
  • vzorečky pleťové péče, Alma K.

Jorgobé je dánská značka kosmetiky a v boxu je jejich krém na ruce, který se má rychle vstřebávat, obnovovat pružnost pokožky a celkově jim dodávat hebkost. Krém má neutrální parfemaci, je středně řídký a pravdu se rychle vstřebá. Balení je menší, hodí se do kabelky. Na krém jsem hodně zvědavá, já jsem veliký spotřebitel krému na ruce:-)

Další kouskem je oboustranný štětec, který se hodí na úpravu obočí. Na jedné straně je „pročesávací“ spirálka a na druhé je úzký šikmo střižený štěteček, který je ideální na nabírání stínu. Mám tento typ štětce na obočí moc ráda, takže ho zcela jistě využiji.

Značku Paese díky boxům už znám. Tentokrát je zde jejich pudr, je přírodní, měl by být vyrobený z ječmene. Má světle žlutou barvu, ale jedná se o transparentní pudr. Pudry používám při každém líčení, takže i na tento se těším. Už jsem měla jiný sypký pudr od této značky a byla jsem s ním hodně spokojená.

Cute box si dost oblíbil značku Nuxe, je tu hodně často. To mi vůbec nevadí, mám ji moc ráda, hodně mě láká jejich nabídka produktů. Tentokrát je zde miniatura séra (5 ml), které obsahuje kyselinu hyaluronovou a mix rostlinných olejů. Sérum vypadá hodně lákavě, už se na něj opravdu moc těším:-)

Huygens je francouzská značka kosmetiky (a já si vůbec nejsem jistá, jak bych měla správně vyslovit ten název) a v boxu byl jejich čistící mycí gel na obličej. Má obsahovat esenciální olej z růžového dřeva a neměl by vysušovat. Mycí gel se mi rozhodně hodí, zásoby mi celkem prořídly, takže na něj určitě brzy dojde.

Posledním klasickým produktem je rozjasňovač od francouzské značky Elikyia. Hodí se i jako primer, dá se smíchat s krémem a má se nanášet cíleně na místa, která chceme prozářit. Já to s rozjasňovači úplně neumím, tak nevím, jestli si ho budu nechávat…

Milým překvapením byly i dva vzorky péče od značky Alma K., což by měla být izraelská značka založená jednou Italkou. Je to zajímavá kombinace zemí, značka pracuje s výtažky z Mrtvého moře. V boxu byly vzorky jejich regeneračního denního krému a čistícího gelu. Oboje moc ráda vyzkouším, líbí se mi filozofie této značky.

Celkově jsem s boxem hodně spokojená, normálně zde bývá jen pět produktů, dneska je to tedy rozhodně bohatší. Zaujal mě výběr značek, zase jsou tu nějaké novinky. Nejméně mě láká ten rozjasňovač, na to prostě nejsem… Jak se box líbí vám? Zaujala vás nějaká značka nebo produkt? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Cute box: říjen 2022

  1. Lucie

    Ahoj, většinu značek vůbec neznám, nicméně jako celek se mi box líbí, využila by vše. Za mě by rozjasňovač byl fajn, nicméně dávám přednost těm klasickým, pudrovým. Já bych si ho na tvém místě nechala a zkusila ho aspoň smíchat s krémem a použít pro prozáření, třeba ti takto bude vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *