Cute box: prosinec 2023

Krásný den,

zrovna na Mikuláše mi dorazil nový cute box. Chodí mi do zásilkovny, tak mi ho přinesl taťka, protože já jsem pořád na nemocenské. Opět byl cute box v krásné krabičce, která měla vánoční motivy.

co box obsahuje:

  • hydratační sérum, Imparfaite
  • vánoční krém na tělo, Bee it
  • tužka na rty, NL Beauty
  • čistící gel, WBCO
  • gua sha, Mélusine

Hned v plné velikosti je zde hydratační sérum od značky Imparfaite. Má gelovou texturu a parfemaci po okurce. Obsahuje i šťávu z aloe vera a kyselinu hyaluronovou. Nejsem si jistá, jestli si ho nechám právě kvůli té gelové konzistenci, s ní mám celkově problémy.

Značku Bee it vůbec neznám a v boxu je sáček s jejich krémem na tělo. Jedná se o hydratační krém určený na suchou, namáhanou a začervenalou pokožku. Obsahuje oleje, vitamíny, propolis a organický med, což je složení, které zaručuje výživu. To zní hodně dobře, tak se už těším na testování.

Tužky na rty mám celkem ráda a zrovna mi moje oblíbená už dochází. Značku NL Beauty moc neznám, ale mělo by se jednat o belgickou firmu. V boxu je odstín č. 01 Nude, což je ale moc hezká a nositelná barva.

WBCO je další úplně neznámá značka, ale jejich gel v cestovní velikosti (100 ml by LFB klidně vydávalo za plné balení) by měl pleť i exfoliovat. Slibuje odstranění mastnoty, nečistot, odumřelých buněk a zjemnění pleti. Čistící gely používám celkem pravidelně, tak se i na tento moc těším.

Posledním kouskem je skvělý pomocník v péči o pleť, a tím je gua sha. ta je vyrobena z přírodního kamene a vychází z tradiční čínské medicíny. Používá se na masáž obličeje a na internetu je hodně návodů jak postupovat. Já doma už jednu mám a jsem s ní moc spokojená. Dokonce si myslím, že je od stejné značky.

S novým boxem jsem spokojená, líbí se mi hlavně ten čistící gel, tužka na rty a tělový krém. jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Cute box: prosinec 2023

  1. Stáňa

    Hani, tentokrát tam nejsou produkty, které by pro mne byly výrazně zajímavé (nude barvu na rty nepoužívám, gely na čištění pleti taky ne a masážím obličeje zrovna moc nedám…). Zajímavě vypadá krém na tělo, přijde mi jako fajn cestovní balení). A krabička je hezká 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *