Cute box: březen 2023

Krásný den,

po delší době jsem si zase objednala předplatné slovenského cute boxu. Využila jsem na to slevu 15%, která mi přišla o emailu. Nějakou dobu tedy budou na blogu opět články s obsahem jednotlivých boxů. Co musím vždy vyzdvihnout, jsou krásné designy krabiček, to je opravdu povedené.

co box obsahuje:

  • hydratační primer, Jecca Blac.
  • odličovací tampony, Glov
  • zklidňující maska, Kadalys
  • matná rtěnka, Doucce
  • rozjasňující AHA tonikum, Bybi

Hydratační primer je určený na prodloužení výdrže makeupu. Obsahuje šťávu z aloe vera a bambucké máslo, což jsou samé skvělé ingredience, které pomáhají udržet vlhkost pokožky. Primer se může používat i místo hydratačního krému. Značka je cruelty free & vegan. Vše to zní dobře, já zrovna jeden primer dodělávám, takže na tento asi brzy dojde:-)

Odličovací tamponky Glov jsou logicky určené k odličování pleti. Dají se používat jen s vodou, ale samozřejmě na ně můžeme nalít i nějaký klasický odličovač. Jedná se o znovupoužitelný produkt, což se mi moc líbí. Mám doma už několik takovýchto tamponků a mám je ráda.

Zklidňující pleťová maska Sweet Banana je limitovanou edicí značky Kadalys. Měla by pleť zklidnit a po použití by měla být pleť hebká. Ve složení najdeme bioaktivní zelený banán, bílý jíl a slunečnicový olej. Vše to zní opravdu dobře a moc se těším, až masku vyzkouším.

Nejdražším produktem v boxu je matná rtěnka v tužce od značky Doucce. Jedná se konkrétně o rtěnku Relentless Matte Lip Crayon. Tužka má být velmi pigmentovaná, neměla by vysušovat a na rtech by měla být příjemná. V boxu jsem měla odstín č. 400 Spur, což je taková zastřená tmavá nude barva, která by mi mohla slušet.

Jako poslední zde mám malou lahvičku rozjasňujícího tonika s AHA kyselinami od značky Bybi. Je to exfoliační produkt, má se používat ráno, kyseliny mají podporovat hezkou texturu pleti. Je to vhodné pro všechny typy pleti a ta by poté měla být hladší, zářivější a póry méně výrazné. Ve složení najdeme super potravinu – houby shitake a reishi. Vše to zní fakt dobře, tak jsem moc zvědavá na výsledky.

Tento box se obsahově určitě povedl, jsou tu zajímavé kousky. Nejvíce mě zaujal primer, maska a tonikum. Jak se tento box líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Cute box: březen 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *