Co jsem dostala k narozeninám – kosmetika a svíčky

Krásný den,

dneska jsem si pro vás připravila takový chlubící článek o narozeninových dárcích. Mám tu kosmetiku a svíčky od přátel, kolegyň a rodiny. Určitě budu slavit ještě s nějakými kamarádkami, ale nevím kdy. Kromě věcí, které zde představím, jsem dostala i docela dost dobrot, ale ty už většinou padly za vlast:-D Mám v plánu i speciální článek o knihách, co jsem dostala, to zase třeba příště.

od Terky

Terka si pro mě připravila krásný balíček, kde byla kniha (o té jindy) a pak několik dalších krásných věcí. Předně bych asi zmínila vosk Verbena od Yankee Candle. Terka ví, že je to moje oblíbená parfemace. Dále byl v balíčku suchý šampon na objem od Batiste, který jsem si chtěla koupit v DM a nekoupila (Terka mi snad čte myšlenky:-D). Jelikož se chystám na dovolenou do Řecka, dostala jsem balzám na rty Sun Dance s SPF 50, což se mi rozhodně hodí. Nakonec byl v balíčku ještě krém na ruce s kokosem od Yves Rocher. Je vidět, že Terka mě moc dobře zná, vybrala mi vše na míru.

od kolegyně Ivanky

Ivanka mi přinesla celou tašku, kde bylo dost mlsání a hned dvě poukázky do mého milovaného Kanzelsbergeru. Kromě toho jsem v balíčku našla tři svíčky ve sklenici. Jsou od značky Scented Candles a mám tu variantu Frozen Berries, Berries and Cake a Forest Fruits. Už jsem měla jednou Frozen Berries a to byla skvělá svíčka, která parádně voněla.

od kolegyně Martinky

Martinka mi taky pořídila poukázku, ale vybrala mi DM drogérii. To se mi hodí, určitě nebudu mít problém si něco vybrat:-D K tomu jsem dostala velikou svíci Soft Cotton od Scented Candles. Ta tedy voní fakt nádherně, mám tento typ čistých vůní moc ráda.

od kolegů v práci

Od ostatních kolegů jsem dostala poukázku do DM drogérie. Vybrala jsem si to sama, chodím tam skoro každý měsíc, kupuji věci pro sebe, pro šelmy, do domácnosti… To se prostě nikdy neztratí:-D

od rodičů

Od našich jsem kromě knih obdržela i nějaké peníze a také jednu věc, co jsem si vybrala sama. Po dlouhém váhání jsem si objednala paletku Naked Wild West od Urban Decay. Využila jsem na to slevu 20% a portál plná peněženka, naši mi to samozřejmě zaplatili. Hodně mě zaujaly jedny hodinky od firmy Daniel Wellington, máte s nimi někdo zkušenost? Přemýšlím, že bych si je za ty peníze koupila.

Ještě mám přislíbený nový toastovač a taky bych chtěla nějaký soda stream, protože piji nejraději perlivé vody a nechci pořád kupovat ty balené. Máte nějaký tip? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

18 thoughts on “Co jsem dostala k narozeninám – kosmetika a svíčky

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, parádní dárečky jsi dostala! Obzvláště ta zásoba svíček. Já teď zvažuju nějaké small business z Fleru v rámci svíček a vosků. Mají opravdu nádherný kousky některý vyloženě inspirovaný krásami naší republiky a to je něco pro mě <3

  Měj se krásně!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám doma ještě nějakou zásobu vosků a teď jsem dostala ty svíčky, tak zase něco málo mám. V posledních týdnech jsem toho moc nevypálila. Na ten Fler se snad raději nebudu ani dívat, to bych zase utrácela.

 2. Martina Dvořáková

  Hani, ta paletka je úplně nádherná, radost by mi udělaly i poukázky na knížky a do Dmka, svíčky taky super, samé krásné dárky 🙂

 3. Lucie

  Ahoj, kosmetika, mlsání, svíčky a poukázky-tyhle dárky taky moc ráda dostávám a vlastně i dávám, aspoň co se týče kamarádek nebo kolegyň. Je fajn, že tě lidi kolem tebe znají a ví, čím tě potěšit:-)

 4. Stáňa

  Hani, prima dárky. Je vidět, že tě dárci znají – myslím, že mezi nimi není nic, co by tě nepotěšilo.
  Sodastream doma máme letitý, ale funguje pořád dobře. Už vlastně ani nevím, co je to za typ. Ale nákupu každopádně nelituji, používám ho často.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   přesně, samé věci přímo pro mě. Na sodastream se těším, myslím, že ho taky pořádně využiji.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   díky moc! Snad poletíme na Rhodos, ale cestovka nám to už několikrát změnila, tak jsem z toho docela rozpačitá. Každopádně se těším a doufám, že to vyjde.

    1. ciculka Post author

     Ahoj Helenko, teď se vztekám u vyplňování toho vstupního dotazníku. Kdybych to neměla zaplacené, tak se na to snad vykašlu. Jinak se na Rhodos těším, i když to původně měla být Kréta a pak Kos. Taky nám ta úžasná cestovka posunula termín apod. Fakt doufám, že vše vyjde a za týden budu už u moře:-)

 5. MonalisabeautyERiAnna

  Milá Hani, VŠECHNO NEJ, NEJ, NEJLEPŠÍ, hlavně hodně zdraví, pohody a radosti do života, kterou ty rozdáváš už jen z fotek. ♥♥♥
  Krásné dárečky, je vidět, že Tě Terka, kolegové a rodiče znají. Na paletku UD se již mooooooooooc těším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *