Čištění pleti se značkou Ziaja

Krásný den,

na začátku ledna jsem udělala velikou objednávku na eshopu Ziaji, která čítala i dva produkty na čištění pleti – čistící pěnu a micelární vodu. Od té doby je používám, testuji a dneska vám k těmto kouskům něco řeknu.

Micelární voda

Tato micelární voda je pro mě novinkou, myslím si, že ji značka dříve v sortimentu nemívala. Je v praktickém plastovém obalu s pumpičkou, která dobře funguje. Hodně mi připomíná moji oblíbenou micelárku od Mixy. Etiketa je jednoduchá, vzadu najdete české popisky. Má celkem veliký objem – 390 ml.

Voda je bez parfemace, je určená na odlíčení očí, rtů i tváří. Obsahuje až 95% ingrediencí přírodního původu. Já ji používám především na čištění pleti, protože se momentálně moc nelíčím. Zkusila jsem s ní ale zlikvidovat i klasický full face makeup a šlo to bez problémů. Poradila si i s líčením očí (mám je vždy dost výrazné – stíny, linky, řasenka), nijak mě neštípala, ale měla jsem takový zvláštní pocit, v očích jsem ji cítila, ale bylo to vše v pohodě. Oči i tvář odlíčila bez problémů. Celkově jsem s ní spokojená a klidně si ji v budoucnu pořídím znovu:-)

Čistící pěna

Čistící pěna je produkt který mám moc ráda. Oblíbila jsem si ho už na střední (Happyderm od Lorealu) a i nyní ho pravidelně používám ve sprše. Pěna je v plastové lahvičce s mechanickým aplikátorem, který bez problémů funguje. I zde je jednoduchý design etikety, vzadu jsou opět české popisky. Objem pěny je 150 ml a za cca jeden měsíc jsem spotřebovala přibližně polovinu.

Aplikátor dobře funguje, nadávkuje mi pěkně pěnu do dlaně. Ta krásně jemně voní, to se opravdu povedlo. Pěna je nadýchaná a moc příjemná. Na obličeji dobře funguje – čistí, nedráždí, nevysušuje. Zkoušela jsem ji i na ty partie, kde mám momentálně ošklivý ekzém, a je to v pohodě. Tato pěna je určená na suchou a citlivou pleť a musím s tím souhlasit.

Musím říci, že za cca 250 Kč jsem pořídila dva opravdu povedené produkty, které moc ráda používám. Dívala jsem se na stránky Ziaji a zjistila jsem, že mají více novinek, které bych ráda zkusila. Tak třeba příště:-)

Znát značku Ziaja? Máte rádi čistící pěny a micelární vody? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Čištění pleti se značkou Ziaja

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já Ziaju používám už mnoho let a jsem s většinou opravdu hodně spokojená. Nejlepší jsou určitě jejich tělové peelingy a řada s kozím mlékem. Měj se krásně!

 1. Lucie

  Ahoj, micelárky už nepoužívám tolik jako dřív, ale i tak vždy doma nějakou mám, teď jsem si objednávala od Avonu nějakou novou s mořskými řasami. Jinak se mi oba produkty líbí, až budu objednávat, tak bych docela ráda vyzkoušela.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já je používám především na odlíčení obličeje, jsem zvyklá doma mít aspoň jednu, většinou Mixu, která mi hodně sedí. Na tu novou z Avonu jsem se dívala, ale nákupní stopka mě ničí… Ta pěna je fakt moc příjemná.

 2. WantbefitM

  Značku znám, ale ještě jsem od ní nic nezkoušela. Jednou jsem už byla nalomená, ale byla to pro mě naprosto neznámá značka a já na ni neznala žádné recenze, tak jsem to nechtěla riskovat 🙂 Ale produkty vypadají slibně.

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mě k ní už mnoha lety přivedla Petra Lovely Hair a velmi rychle jsem si ji oblíbila. Kromě dobrých výrobků a cen se mi líbí, že dávají dost vzorků ke každé objednávce a mají zajímavé nákupní akce. Nejraději mám jejich peelingy a výrobky z Kozí řady.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám portfolio Ziaji docela dost prozkoušené, je to moje oblíbená značka, která je cenově dostupná, má super parfemace a zajímavé novinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *