Chubby Lips od Gabrielly Salvate

Krásný den, 

recenzi na tyto „čubkotužky“ vám dlužím už opravdu dlouho. Dokonce tak dlouho, že jednu z nich nemohu najít, a tak si dneska ukážeme jen dvě (myslím, že mi chybí cihlový odstín Kiss Kiss). Oficiálně se tedy jedná o chubby lips, které má na svědomí značka Gabriella Salvate.

Já jsem je kupovala v Teta drogérii, ale seženete je třeba i v Rossmannu a všude, kde mají stojany této značky. Cena je většinou kolem 139 Kč, ale často na ně bývá nějaká slevová akce. Jedná se tedy o rtěnky v tužce, kde otáčením prdelky posunujete samotnou tuhu.

barvy je ve rtěnka opravdu dost

Manipulace je snadná a bezproblémová, nikdy se mi nestalo, že by mechanismus přestal pracovat. Rtěnky jsou krémové, lesklé a příjemně voní. Na rtech mají průměrnou výdrž, ale to mi nijak nevadí.

Mám tu tedy pro vás dva odstíny. Mojí velkou láskou bylo č. 06 Chocolate (píšu v minulém času, protože mě už opustilo), který jsem téměř úplně vypotřebovala. I na fotce je patrné, že mi ho už moc nezbývá. Barva je zastřená hnědá s fialovým podtónem a na studených typech, jako jsem já, vypadá úžasně.

Druhou barvou je výrazná č. 05 Hot Raspberry. jak název napovídá, jedná se o sytou malinovou, která díky lesklému finiši působí opravdu vesele a hodí se spíše k nějakému decentnějšímu líčení. Myslím si, že na jaro je to ideální barva, která vše rozsvítí:-)

S těmito tužkovými rtěnkami jsem opravdu moc spokojená, dokonce natolik, že uvažuji nad tím, že bych si pořídila znovu odstín č. 06 Chocolate. Jaký máte vztah k tužkovým rtěnkám Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *