Catrice tvářenky

Krásný den, 

jestli jste četli můj poslední nákupový článek, tak asi víte, že jsem neodolala tvářenkám značky Catrice. Kupovala jsem je na notino.cz a jedna stála cca 120 Kč. Líbily se mi oba dva nabízené odstíny, a proto jsem nakonec neodolala a koupila oba.

 

Jedná se tedy o tvářenky Blush Box Glowing Multicolour. Jsou v praktickém plastovém obalu, který mi přijde dostatečně pevný. Když obklopíme víčko, okouzlí nás lehce kubistická podoba samotného produktu. Oba odstíny se skládají z mnoha trojúhelníků různých barev, které k sobě pěkně ladí.

Odstín č. 010 se jmenuje Dolce Vita a finální podoba je pěkná svěží broskvová. Je to moc pěkný oranžový odstín, který sluší i mě, bledulce s růžovým podtónem pleti. Pigmentace je hodně výrazná, takže je třeba jen lehounce ťupnout štětcem a pak ho pořádně oklepat.

Odstín č. 010 se jmenuje It´ s wine o´clock a je to moc pěkná vínová s výrazným růžovým podtónem. Je to hodně sytá barva, která bude slušet asi všem typům pleti a vynikne hezky i na té opálené. Já mám pleť extrémně světlou, takže s ní musím zacházet velmi opatrně a při nošení tohoto odstínu vynechám bronzer, to by bylo na mě už příliš. Je to barva, která bude moc dobře vypadat na fotkách nebo při večerní příležitosti, protože ji jen tak něco „nesežere“.

Celkově jsem s oběma tvářenkami velmi spokojená. Mám je doma přes měsíc a používám je téměř denně. Když si chci užít něco jemnějšího nebo obličej trochu zateplit bronzerem, sáhnu po té první broskvové. Vínová barvička mě provází především navečer a nebo když mám výrazné oči a úplně vyhlazenou pleť. 

Jak se tyto tvářenky líbí Vám? Který odstín vás více zaujal? Jakou momentálně používáte tvářenku Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Catrice tvářenky

 1. Lucie

  Ahoj, tvářenky se mi líbily už v tvých nákupech a i když mám tvářenek ve sbírce dost(skoro jako všeho:D) musím říct, že asi neodolám a pořídím si je, vážně jsi mně nalákala. A protože se mi těžko rozhoduje, asi budu potřebovat obě:) Díky za recenzi:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem k nim také přišla tak, že jsem podlehla na základě jednoho článku:-) Jsem ráda, že v tom nejsem sama:-) napiš pak, jak jsi s nimi byla spokojená, jsem zvědavá na tvůj verdikt:-)

 2. WantbefitM

  Já tvarenku a všeobecně líčení moc nevyužívám, ale moje tváře mají tu vlastnost, že hodně rychle zrudnou z různých důvodu, takže já tvarenku ani nepotrebuju 😀 😀 mě se líbí oba odstiny, první na denní líčení, druhý na nějaký večerní 🙂

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám taky přirozeně hodně červené tváře, takže jsem léta tvářenku nepoužívala. V posledních letech jsem si ale tento kosmetický produkt oblíbila:-) Pěkně jsi je rozdělila, já je asi právě takto využívám:-)

 3. Marta

  Hani, moc hezké barvy oboje. Přiznám se, i když tvářenky mám, že v poslední době si máznu místo tvářenky trochu rtěnky a jdu. Možná je to z lenosti. Měj pěknou sobotu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   trik s rtěnkou taky používám, pak mi to k sobě pěkně ladí:-) A teď , jak jsou vedra, tak krémová tvářenka (rozuměj rtěnka:-) mnohem lépe drží-) Měj se krásně!

 4. Stáňa

  Já tvářenky nepoužívám vůbec. Ale líbí se mi obě, i když ta broskvová by mi asi moc nešla – obecně mi sluší studenější tóny, a tahle mi přijde trochu teplejší.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem je léta nepoužívala, ještě na vysoké jsem měla asi jen jednu… Na moji obranu mám přirozeně červené tváře, takže mě to netrápilo. Já broskvové mohu nosit hlavně v létě, kdy se trošinku opálím/strašně spálím:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *