Catrice True Skin – make-up a korektor

Krásný den,

značku Catrice mám moc ráda a mám doma dost jejich produktů. Často neodolám ani jejich limitkám. Před několika měsíci se do drogérií dostala nová řada True Skin, která je zaměřená na pleť. Já jsem vše omrkla nejprve ve videu Petry Lovely Hair, která má suchou a starší pleť (to není urážka, ale prostě jí už není dvacet). Pro mě je docela důležité slyšet názor někoho, kdo je podobně starý jako já, protože nějaký teenager s mastnou pletí bude mít jiné reakce. každopádně Petřina recenze byla pozitivní, a proto jsem si na eshopu kupkosmetiku.cz objednala make-up a korektor.

Make-up True Skin, odstín č. 002

Balení tohoto make-upu je docela jednoduché a takové klasické, na co jsme zvyklí. Jedná se o plastovou lahvičku s pumpičkou. na první pohled dávkuje docela malé množství produktu, ale mně jedno pumpnutí stačí bohatě na celý obličej. Musím zde zmínit i to, že se mi ten plastový vršek nečekaně odšrouboval a trochu make-upu mi vyteklo do krabice, v níž jsem si ho přenášela s další kosmetikou na focení. Dívejte si tedy na to pozor:-) Pumpičku zakryjete plastovým víčkem, které dobře drží.

Konzistence je docela tekutá, nejlépe se mi pracuje rozhodně s houbičkou, ale zkoušela jsem samozřejmě použít štětce i prsty. I když je to tedy docela řídký make-up, je nečekaně hodně krycí. Já jsem zvyklá spíše na jemné krytí, ale tady mi to dost zakryje i moje letní pihy. Make-up by měl být hydratační, to mi úplně nepřijde, ale rozhodně nemám pocit, že by nějak zásadně vysušoval. V problematických částech obličeje mi trochu leze do rozšířených pórů, i když pod ním mám dobrou bázi, která by je měla zmenšovat. V posledních dnech jsem ho podrobila extrémním zkouškám, protože byla šílená vedra a já se nejvíce potím v obličeji. Nebudu vám nic nalhávat, to pocení fakt moc nedával… Odstín č. 002 je krásně světlý a má neutrální podtón. Cena na eshopu 175 Kč.

Korektor True Skin, odstín č. 002

Tento korektor je v klasické válcovité lahvičce/tubičce, která je vyrobená z opravdu pevného plastu. Moc se mi líbí aplikátor, který je ve tvaru kapky a je velmi měkký a na dotek příjemný. Na jedno vyndání z lahvičky naberu dost produktu pod obě oči. Objem je 4,5 ml a ubývá opravdu velmi pomalu. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, a tak by měl také hydratovat oční okolí. Cena na eshopu je 100 Kč.

Docela mě překvapilo, že odstín 002 je tmavší než make-up ve stejném odstínu. Naštěstí je to pořád dost světlé, a tak mohu korektor bez problémů používat. Nijak zásadně se mi nevpíjí do vrásek pod očima. I tento korektor jsem podrobila důkladnému potícímu testu a vyšel z něj mnohem lépe než make-up. Korektor je krásně krycí, dobře se mi zapracovává houbičkou, ale prstem je to intenzivnější.

Celkově jsem s řadou True Skin spokojená, korektor se mi líbí více než make-up, ale i tak to ráda používám. Zaregistrovali jste tuto řadu v drogérii? Jaký je váš oblíbený make-up a korektor? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Catrice True Skin – make-up a korektor

 1. Lucie

  Ahoj, mám oba produkty. Víc mi vyhovuje ten korektor, ten už mám v druhém balení. Make-up je použitelný, ale znám lepší, nějak jsem si k němu nenašla úplně cestu.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, řada mě nijak nezaujala, ale musím uznat, že po této recenzi bych ten korektor docela i prubla. Mně od Catrice sedí All Matt Plus, který už jsem měla alespoň třikrát. Za tu cenu je to parádní makeup. Kdežto všemi vychvalovaný makeup HD Liquid Coverage byl pravý opak – dělal mi mapy, blbě se zapracovával a ta parfemace tomu též nepřidávala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   korektor byl moc příjemný, už jsem ho dodělala. Dneska mám poprvé pudrový Hello Happy a jsem s ním moc spokojená.

 3. Helena

  Haničko, neznám a asi si ho ani nekoupím – celý den mám celkem fofr a když píšeš, že make-up neustál letní teploty… Ten korektor nevypadá špatně, určitě se dobře nanáší.
  Měj pohodovou neděli, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *