Catrice Kaviar Gauche – recenze

Krásný den,

celkem nedávno jsem si pořídila pár kousků z limitované edice Catrice, která se jmenuje Kaviar Gauche. Kaviár jsem měla vždy spojený s něčím luxusním a právě tak vypadají obaly všech těchto produktů. Já jsem si pořídila paletku očních stínů v odstínu C01 Sans Souci, dva štětce na oční stíny a jeden na konturování a tvářenku. Jak štětce, tak stíny mají krásné obaly, které kombinují materiál podobný semiši a zlaté kování. K tomu všemu je ještě do „kůže“ vytlačený jemný květinový motiv, který se mi moc líbí. Řekla bych, že celkový design se opravdu povedl a je velmi ženský a působí luxusně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

paletka očních stínů Kaviar Gauche, odstín C01 Sans Souci

Paletka obsahuje celkem 4 barvičky v nositelných hnědých odstínech. Ve víčku je zrcátko, které je dostatečně velké, aby se v něm mohl člověk pohodlně namalovat. Bohužel zde končí moje pozitivní slova, jelikož kvalita samotných stínů je docela dost špatná. Jejich intenzita je hodně slabá. Světlý béžový stín obsahuje podivný shimmer a na očích nevypadá moc pěkně. Další tři hnědé barvy od sebe nerozlišíte, na oku působí všechny stejně. Nejhůře je na tom jejich výdrž. Samotné bez báze dají asi dvě hodiny. Zkoušela jsem je hned s několika bázemi (Avon, Catrice, Essence, The Balm) a se dvěma jumbo tužkami (Nyx, Avon) a ve všech případech to byla mizérie. Nejlépe dopadla jumbo tužka z Avonu, tam mi stíny vydržely na oku asi šest hodin, což je fakt slabé. Já se ráno do práce maluji v šest hodin, ze školy nepřijdu většinou dřív než ve dvě a to už mám stíny slité v záhybu. Ještě než se slijí, tak téměř vymizí jejich barva. Už na počátku je ta intenzita slabá, ale během dne mizí úplně. Opravdu mě to mrzí, stíny vypadaly tak pěkně. Koupila jsem je na eshopu kupkosmetiku za 149 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

štětce na oči

Vybrala jsem si dva štětce, jeden kulatý na stínování a jeden plochý na nanášení barvy na celé víčko. Oba mají rukojeť z té příjemné látky s perforací květů. Velmi dobře se drží, jsou jemné a na víčku opravu příjemné. Zkoušela jsem je samozřejmě s paletkou ze stejné limitky a také s očními stíny jiných značek. Ve všech případech se mi s nimi dobře pracuje, pěkně uhladí stíny a já jsem s nimi opravdu spokojená. Jeden mě vyšel na 99 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

štětec na konturování a tvářenku

Ve stejném designu se nese i štětec na obličej. Líbí se mi jeho skosený tvar, se kterým se mi velmi dobře nanáší právě tvářenka. Je taktéž jemný, tak akorát hustý a má dobrou délku chlupů. Je třeba jemnější než ten, který mám z Yves Rocher, ale produkty nabírá dobře. I s ním jsem velmi spokojená a ráda ho používám. Cena je 139 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Limitka měla v nabídce ještě vějířovitý štětec na rozjasňovač, který bych nevyužila, protože rozjasňovače nepoužívám. Samozřejmě k tomu byl i ten rozjasňovač, pak také pěkné pouzdro na štětce. Myslím si, že v zahraničí měla tato limitovaná edice více produktů, ale ty jsem na eshopu kupkosmetiku.cz už nenašla.

Celkově mám z této edice docela rozporuplné pocity, jelikož štětce jsou opravdu povedené, cenově dostupné a designově nádherné. Paletka očních stínů je naprostý propadák, tam se povedl jen ten obal. Vše byste měli ještě sehnat na eshopu kupkosmetiku.cz. Jak Vás tato limitka zaujala? Pořídili jste si nějaký produkt? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

One thought on “Catrice Kaviar Gauche – recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *