Catrice Kaviar Gauche limitka

Krásný den,

Catrice v poslední době připravuje samé zajímavé limitky a produkty a já jim občas nedokážu odolat. Tak je tomu i u limitované edice Kaviar Gauche, ktrou seženete různě na internetu nebo v drogériích. Já jsem si pořídila paletku na tvář a balzám na rty. Oba produkty jsem koupila v DM drogérii.

Paletka na tvář, odstín č. C01 Love Letters

Paletka na tvář má moc krásný jednoduchý obal, kde dominuje zlatá a perleťová barva. Krabička je pevná a bytelná, měla jsem ji na dovolené a nic se jí nestalo. Design působí luxusně. Uvnitř najdete velké zrcátko, rozjasňovač, dvě tvářenky a bronzer. Paletka mě zaujala právě skladbou barev. Bronzer je krásně světlý a studený, pro mě naprosto ideální. Je tak akorát pigmentovaný a úplně jsem se do něj zamilovala. Ty dvě tvářenky jsou tak akorát pigmentované. Vrchní je příjemně broskvová, svěží a působí mladistvým dojmem. Spodní je více zastřená, decentní a vhodná na každý den. V paletce je ještě rozjasňovač, ale ten nepoužívám.

Balzám na rty Glossy Lip Balm, odstín č. C01 Cloudy Blossom

Balzám na rty má klasické leskové balení. Kombinace zlaté a bílé barvy se mi líbí a pěkně koresponduje s korálovým odstínem lesku/balzámu. Aplikátor je velmi jemný, příjemný a dobře se s ním pracuje. Balzám funguje jako lesk na rty, ale je hodně jemný a opravdu pociťuji výživnou hodnotu. I když se v tubě zdá barva hodně křiklavě oranžová, na rtech je jemná, téměř bezbarvá. I když je to obyčejný balzám, má velmi slušnou výdrž.

Z této limitky jsem naprosto nadšená. Oba produkty používám moc ráda, jsou příjemné, plně funkční a cenově dostupné. Zaujala vás také tato kolekce? Máte rádi značku Catrice? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Catrice Kaviar Gauche limitka

 1. Helena

  Hani, znám, ale doma jsem nic neměla. Paletka vypadá krásně, i to balení je elegantní, lesk na fotkách vypadá dost červeně, ale lesky prostě matou…
  Měj krásnou neděli, Helena

 2. Stáňa

  Hani, oba kousky vypadají moc hezky. Já bych užila jen lesk, tvářenky a broznzery vůbec nepoužívám (ani bych se tím asi neuměla namalovat :D).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   k bronzerům jsem se propracovala teprve nedávno, tvářenky jsem vzala na milost někdy na konci vysoké:-D

 3. Lucie

  Ahoj, mám balzámovou rtěnku a fixační sprej. Dlouho jsem sháněla i tu paletku na tvář, ale všude vyprodáno, až nedávno v dm, čekala tam poslední, tak šla domů se mnou:-D A se vším jsem spokojená, nejvíc nadšená jsem z té paletky na tvář.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   byla jsem na tom stejně, taky jsem to nečekaně sehnala při poslední návštěvě DM… Spokojená jsem s oběma produkty, dělají skvělou službu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *