Candle haul: září 2021

Krásný den,

slíbila jsem, že svíčkové články budu psát častěji, a chci to dodržet. Kromě kvanta kosmetiky jsem si v září pořídila i nějaké pěkné svíčky do domácnosti. Přeci jen začal podzim a s ním i klasická pálící sezona, takže je je třeba být připravený:-)

Avon

V Avonu jsem si opětovně pořídila difuzér s vůní Fresh Cotton. Mám ho už doma postavený v ložnici na nočním stolku a jsem s ním moc spokojená. Voní dost intenzivně, abych ho cítila, ale zároveň dostatečně jemně, aby mě nebolela hlava. V katalogu měli i svíčku ve stejné parfemaci, tak jsem si ji na zkoušku vzala též.

Pepco

V Pepcu jsem si jako dekoraci na noční stolek vybrala velikou svíčku v černé sklenici se zlatým víčkem. Je z řady Aromatherapy, má tři knoty. Vůně mě tolik neokouzlila, ale mám ji jako dekoraci, nemám v plánu ji pálit.

Rossmann

V Rossmannu jsem sehnala po delší době moji oblíbenou vůni Angel Wings. Tentokrát je od značky Bartek Candles a voní stejně jako ty, o kterých jsem psala v minulých článcích. Měla jsem na ni slevu 25% na Dny Marianne, takže byla i za slušnou cenu. Ta původní je cca 160 Kč, takže to není nic hrozného.

Jysk

Pro podzimní dekorace jsem si v Jysku vybrala ještě jednu hezkou svíčku v hnědých barvách. Má korkové víčko, jmenuje se Relaxing Scent a je od značky Balance (snad:-D). Plánuji ji mít na konferenčním stolku v obýváku.

elnino

Na elnino byl slevový kód, který měla Šmajda, tak jsem ho využila na nákup svíček Yankee Candle. Moc jsem neexperimentovala a vybrala si osvědčené vůně Lemon Lavender a Vanilla Lime ve velkých velikostech. Zaujaly mě ve slevě i dvě votivky – Water Garden a Afternoon Escape.

Zase mám na nějakou dobu vystaráno. Říkala jsem si, že bych příště mohla vyzkoušet vonné vosky od Kouzelné víly, o kterých vždy píše Klárka Skodulka. Máte s touto značkou nějakou zkušenost? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Candle haul: září 2021

 1. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, moc pěkné úlovky. Já si čas od času pořizuju od Yankee vůně do auta, ale teď jsem ke dvěma čmuchala v Kauflandu a mám jistou obavu, že budu alespoň jednu potřebovat. Bartek candles jsem kdysi určitě měla, vypadaly designově podobně jako Yankee candle jednu dobu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabčo,
   já jsem se v Kauflandu na ty Yankee zapomněla podívat, jsem fakt trubka. Bartek mají pěkný design a byla jsem s nimi spokojená.

 2. Helena

  Hani, s difuzéry od Avon nemám zkušenost, ale naše Terka je moc chválí.
  Tak si hezky sviť, dneska je na to den jako stvořený.
  Pa, Helena

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, pořídila jsi krásné kousky. Nad těmi svíčkami a difuzéry z Avonu také uvažuji. Když jsi teď napsala, že voní příjemně, tak asi objednám. 🙂

 4. Stáňa

  Hani, pěkné úlovky. Já difuzéry vůbec nepoužívám, takže s těmi nemám žádnou zkušenost. A svíčky pálím spíš kvůli atmosféře, takže vůni taky úplně moc neřeším (samozřejmě mi nesmí být nepříjemná, ale nevadí mi, když svíčka výrazně). Potřebuju teď do drogérie, tak bych se po nějakých svíčkách asi mohla kouknout a rozšířit zásoby …
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám difuzéry moc ráda. Mám je hlavně v ložnici na nočním stolku, kde voní velmi jemně a příjemně. Cítím ho, ale není to nic agresivního. Taky musím ještě jednou do drogérie, nějak jsem koupila jen půlku věcí, co jsem chtěla.

 5. Lucie

  Ahoj, vybrala sis samé zajímavé kousky, přiznám se, že jsem docela přemýšlela nad tím vzít si nějaký difuzér nebo svíčku z Avonu na zkoušku, teď mě zaujala ta vánoční vůně Winter Spice.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   představ si, že jsem byla v Kauflandu, měla jsem svíčky na seznamu a zapomněla jsem se po nich podívat… Jsem fakt trubka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *