Candle haul: únor – březen 2020

Krásný den, 

dneska to bude docela rychlovka, protože za poslední dva měsíce jsem moc svíček nenakoupila, ale něco málo tu mám a zase by byla škoda vám to neukázat:-)

z eshopu elnino.cz

Na tomto kosmetickém eshopu mají od února nově i svíčky Yankee Candle za velmi pěkné ceny. Samozřejmě jsem jim neodolala a po dlouhém váhání jsem si tři objednala. Ve velké svíci tu mám krásnou Fresh Cut Roses, která voní opravdu jako čerstvě nařezané květiny. Je to krásná vůně s nádhernou etiketou. Další dvě svíčky mám ve středním dekoru. První z nich je slavný medvídek Soft Blanket. Je to taková čistá vůně aviváže. Neměla jsem ji asi nikdy ani ve vosku, tak jsem na ni zvědavá. Poslední svíčkou je Wedding Day, kterou znám z vosku. Je to taková luxusní květinová vůně a docela přemýšlím, že bych ji objednala kamarádce, která se bude vdávat…

svíčka Scented Candles

Tuto malou svíčku dostala mamka a já jsem si ji vzala (ona neumí svíčky, olejíčky a vosky docenit). Je od značky Scented Candles a má kávovou vůni. Zde opravdu doufám, že svíčka nebude moc intenzivní, protože já kávu nemám ráda.

z eshopu krasa.cz

I na tomto eshopu jsem našla značku Yankee Candle. Já jsem si zde objednávala primárně kulmofén, který je opravdu úžasný. No, ale vraťme se ke svíčkám. Na eshopu jsem si vybrala sadu jarních novinek. Je to pět votivek v parfemacích Afternoon EscapeGarden Picnic, Camellia Blossom, Water Garden a Calamansi Coctail.

To by bylo dnes vše. Pořád váhám, jestli nemám na elnino objednat ještě nějaké pěkné svíčky, pořád tam mají dobré ceny a ještě mám slevový kód na 9%… Jaká je Vaše poslední koupená vůně do bytu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

6 thoughts on “Candle haul: únor – březen 2020

 1. Zuzka

  Ahoj, moja odpoveď ťa určite neprekvapí… Neváhaj a objednaj:) ,teda ak je z čoho vybrať, pretože u nás na elnino.sk je slabý výber YC.
  Naposledy si ku mne našla cestu Sweet bunny treats, pálim ju celé sviatky, ale v rovnakej objednávke som sa aj „popálila“, čo sa mi nestáva často – no sklamala ma sviečka Sea air – vonia ako morský WC osviežovač, a co naozaj nechcem, je aby mi byt voňal záchodom…neviem čo s ňou.
  Budem sa tešiť na recenziu tých jarných votiviek, ja som vyskúšala len Afternoon escape a ta mi úplne nesadla, mne vonia ako pánsky parfém s ihličím. Veselé sviatky 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to je moc užitečný komentář, protože zrovna Sea air jsem si chtěla objednat, ještěže jsem to včera neposlala:-) Moc velký výběr nemají, ale chtěla jsem koupit Wedding day jako svatební dárek pro kamarádku, která se snad v létě vdá:-) Většinou objedávám svíčky ja jasmince, ale tam nemají nyní tak dobré ceny, takže asi použiji zase elnino. Měla jsi vůni Sweet Nothing?

   1. Zuzka

    Wedding Day ako darček ku dňu svadby je perfektný nápad, a podľa mňa aj praktickejší ako kvety, ktoré zvädnú, tých aj tak väčšinou nevesta dostane veľa…. sviečka vydrží dlhšie 🙂
    Sweet nothing je taká dosť sladká parfémová vôňa, bližšie ju špecifikovať neviem… Rozhodne ale lepšie než Sea air 😉

    1. ciculka Post author

     Ahoj, objednáno:-) Ona má ráda pěkné a luxusní věci, myslím, že jí to udělá radost-) Nakonec jsem vzala i tu Sweet Nothing, Sea Air jsem nakonec nebrala.

 2. Lucie

  Ahoj, tak na tvém místě bych využila dobrých cen i slevového kódu a udělala si další dávku radosti:) Wedding Day mi voní moc hezky a nápad dát ji kamarádce, která se bude vdávat je skvělý, pokud má ráda svíčky..protože ji to pak třeba bude dlouho připomínat její den D.. A znám i Fresh Cut Roses, taky moc pěkná vůně.
  Já si teď objednávala z letní edice Garden Picnic, Sweet Honeycomb a Calamamsi Cocktail,malé svíčky, první dvě voní moc hezky, ta třetí uvidím po zapálení, každopádně radost velká:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   využila jsem a zase objednala a dva tisíce:-) Doufám, že V. bude mít radost. Na tu letní edici jsem moc zvědavá, určitě ji budu brzy pálit, protože se na toto období perfektně hodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *