Candle haul: únor 2022

Krásný den,

téměř do konce února jsem byla přesvědčená, že nebude žádný článek o nových svíčkách, protože doma mám dost zásob a neplánuji žádné větší nákupy. Jenže pak jsem v Rossmannu potkala slevy a neodolala jsem. K tomu tu mám další malinký nákup a jeden dárek.

elnino

Začnu tím, o čem jste už mohli číst zde na blogu. Na eshopu elnino jsem dělala menší objednávku kosmetiky a do oka mi padly i dvě votivní svíčky od značky Yankee Candle. Vybrala jsem si verze Moonlit Cove a Water Garden. Obě voní nádherně, už se těším na zapálení.

Rossmann

V drogérii měli ve slevě velkou svíčku značky Provence v mé oblíbené parfemaci Strawberry Melon. Je to sladká vůně, svíčka mi příjemně provoní obývací pokoj, vydrží hořet dlouho. Mám ji už poněkolikáté a nyní stála něco málo přes stovku, což je hodně slušná cena.

Dále mě zaujaly ještě malé svíčky ve skle Dream Angel od značky Scented Candle. Jedna byla za cca 34 Kč, tak jsem jich vzala více. Není to tak krásná vůně jako Angel Wings, ale i tato se mi líbí. Svíček jsem pořídila dost, protože jedna z nich přijde i do balíčku, který bude v soutěži:-)

Yankee Candle

Posledním krasavcem tohoto článku je nový přírůstek z Yankee Candle rodinky. Svíčku dostala mamka k narozeninám a rozhodla se mi ji věnovat, neb jsem taková palička:-D Já jsem ještě tento hranatý formát neměla, tak jsem zvědavá, jak bude hořet. Svíčka je ve verzi Rose Hibiscus, což je krásná sladká květinová vůně, přesně můj styl. Asi si ji budu chvilku šetřit a zase vypálím nějaké levnější kousky, co mám doma.

Sice toho zde tento měsíc není tolik, ale myslím si, že tu mám hodně zajímavých kousků. Dost se těším na tu hranatou Yankee Candle, za studena voní fakt nádherně. Máte nějakou zkušenost s tímto typem svíčky? Jaká je vaše nejoblíbenější parfemace? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Candle haul: únor 2022

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, mě teď hodně zaujaly nový svíčky na Sinsay eshopu, přičemž některý i půlkilový kousky stojí třeba 120 Kč a designově moc hezký výběr. Ta Yankee hranatá vypadá skvěle, hrozně se mi ten design líbí akorát já co jsem očuchávala, tak z hranatých mi nikdy nepadla žádná do noty. Já nejnovější, co jsem ukořistila je z Penny za 50 Kč jakási home sweet home od Bartek candles.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já Sinsay vůbec neznám, nikdy jsem tam nenakupovala. Já jsem ty hranaté nikdy neočichávala, ale tato mi voní moc. Bartek Candles je fajn značka.

 2. Stáňa

  Hani, ta hranaté svíčka YC vypadá moc hezky. Se svíčkou s vůní melounu bych se doma se zlou potázala 😀 – manžel nesnáší melouny (nemá rád ani tu vůni, kdy si ho já krájím a to fakt není nijak výrazné), takže kdybych provoněl obývák melounem, tak by nadšen rozhodně nebyl. Jinak já spíš experimentuji s menšími svíčkami – když netrefím parfemaci, která byl se mi líbila, tak to tolik nevadí.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   ta melounová svíčka voní hezky sladce, meloun tam zase není tak výrazný. Já taky poprvé většinou kupuji menší svíčky nebo vosky, mám to stejně jako ty.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   já jsem se nyní docela zásobila, myslím, že mi to i při mé veliké spotřebě docela dost vydrží.

 3. Lucie

  Ahoj, ta hranatá svíčka YC vypadá moc hezky, nikdy jsem tento typ svíček neměla, pouze ty klasické. A líbí se mi i ostatní svíčky, třeba ta od Provence, až budu v Rossmannu, musím se po téhle značce podívat:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem na tom úplně stejně. Od Provence mám ráda právě tuto variantu, je hezky sladká, dobře provoní. Mám ji zrovna zapálenou:-D

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   já mám taky moc ráda meloun. Ten hranatý obal od Yankee Candle se mi také líbí, přijde mi to takové elegantní.

 4. Babilenka

  Omlouvám se za ty nesmysly, co jsem napsala, Ty jsis to po mě musela ještě přeložit… melounová…taky… ráda… Takhle to dopadne, když se mi nechce vstát z postele a dojít pro brýle. Omlouvám se. Lenka

 5. Sabina

  Ta hranatá Yenkee vypadá nádherně. Nedávno jsem na ně někde v krámu koukala. Asi u nás v drogerii. Ale já teď moc nepálím. Mám od Vánoc difuzér s párou, tak využívám spíš éterické oleje.
  Sabča

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám vonné olejíčky taky moc ráda, ale doma momentálně žádný nemám, za to se tu najde zásoba svíček a vosků, takže se věnuji hlavně jim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *