Candle haul: říjen 2021

Krásný den,

v říjnu jsem si dopřála docela dost nových svíček, difuzérů a dalších vonítek do bytu. Nakupovala jsem v různých obchodech, tentokrát tu nebude žádný eshop. Kromě jednoho nákupu jsem si vše pořídila sama. Mám tu i nějaké nové značky a obchody, takže je to zase příjemná změna:-)

Pepco

V Pepcu jsem za neuvěřitelných 150 Kč sehnala sadu svíček a difuzéru s typickou vánoční vůní jablka a skořice. Sada se mi moc líbí, vybalím si ji pak v prosinci, až budu chystat vánoční výzdobu. Myslím si, že by to byl i moc pěkný dárek. V obchodě mě ještě zaujala tato hranatá svíčka ve velmi jemné vůni Sea Anemone & Algae.

Rossmann

Ve výprodejovém stojanu jsem našla vonítko do zásuvky se sladkou vůní manga. Je od značky AirWick a voní moc pěkně. Mám ho v chodbě, kde je i kočičí toaleta, tak nemá úplně snadný úkol:-D

Také jsem tam po delší době našla moje milované svíčky Angel Wings od Bartek Candles. Jedna mě vyšla na 169 Kč a vzala jsem si všechny čtyři, které byly v regálu.

Omrkla jsem i novou nabídku Yankee Candle Home Inspiration svíček a nadchla mě verze Stony Cove, která voní krásně sladce.

Letos se mi povedlo dostat se do prodejny v době, kdy tam měli všechny možné adventní kalendáře a já jsem na sebe byla fakt hodná a pořídila jsem si i adventní kalendář s vosky Yankee Candle Home Inspiration.

samé pěkné vůně:-)

tátův nákup u Vietnamců

Taťka byl vyslán na lov vonítek do zásuvky. Byl velmi úspěšný a za nějakých 40 Kč mi přinesl slušnou zásobičku. Mám tu samé květinové vůně od značek Embfresh, Air Magic a Ozon.

Action

U nás v Příbrami otevřeli nový obchod Action, kde jsme s mamkou při první návštěvě nechaly fakt dost peněz. Kromě pořádné zásoby plátýnkových masek jsem tam sehnala i tři velké svíce ve sklenici a difuzér. Jednoznačně mě zaujala vůně růží ve svíci Rose od značky Fragranced Candle a Vintage Grass od Scented Candle. Od stejné značky tu mám i sklenici s motivem listů a vůní English Pear & Fresia (to je mimochodem moje milovaná parfemace od Jo Malone). Difuzér Fresh Linen stál asi dvacku, tak jsem ho na zkoušku také vzala.

Řekla bych, že jsem doma momentálně pořádně zásobená. Původně jsem si myslela, že bych vyzkoušela nějaké vonné vosky od Kouzelné víly, ale nechám to na později, až zase něco spálím a ubydou mi zásobičky:-) Znáte obchod Action? Co jste si tam koupili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

18 thoughts on “Candle haul: říjen 2021

 1. bavi-mne-to

  Obchod Action neznám, ale třeba na něj někdy někde narazím.
  Zásobu svíček máš tedy pěknou . Zaujaly mne svíčky zn. Angel Wings. Musím se po nich podívat. Byl by to dobrý dárek pro kamarádku.
  Měj se Hani, hezky !
  Hanka

 2. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, že jsme tak u svíček já zrovna slintám nad Zalando Lounge slevami na Yankee Candle svíčky, ale zřejmě si jako obyčejně nic nepořídím. Dostala jsem nějaké svíčky ke svátku a nejsem takový jak by řekla máma pyroman, že bych je vypálila zas tak rychle. Takže letos už mě asi svíčkový nákup nečeká. Bartek Candles jsou super já na nich frčela, když je měly v Nejlevnějších potravinách.

 3. Stáňa

  Hani, ten advenťák od YC jsem měla v ruce v úterý v Rossmannovi, ale nakonec jsem neodolala dobrůtkovému adven´táku a to přesto, že už jsem měla ten z DMka. Ten vánoční set s Pepca vypadá skvěle, zkusím ho ještě sehnat, hodil by se mi jako vánoční dárek pro synovu přítelkyni. Líbí se mi i svíčky ve skle jak z Rossmanna, tak z Action. Zato vonítka do zásuvky doma nepoužíváme vůbec, takže ty jdou mimo mne
  V Action jsem ještě nebyla, ani nevím, kde v Praze je…
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem si nakonec žádný dobrůtkový kalendář nekoupila, protože bych to zase všechno sežrala:-) Po kosmetice a svíčkách se naštěstí netloustne:-)

 4. Lucie

  Ahoj, Action znám jen z doslechu, ale nikde ho poblíž nemám, za což bych měla být spíš ráda, asi bych tam dost utrácela:D Nemám zkušenost s ničím co sis koupila, ale nejvíc mě zaujal adventní kalendář YC, nákupy z Action a vánoční sada difuzéru a svíček z Pepca.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám doma od YC hlavně vosky, asi dvě votivky, jednu klasickou velkou svíci a jednu střední z té Home Inspiration řady. Teď jsem docela dobře zásobená, ale zase si říkám, že mi to tak dlouho nevydrží, když pálím nějakou svíčku nebo vosk každý den.

 5. Sabina

  Ahoj Haničko,
  tomu říkám pořádná zásobička. Zaujalo mě to Pepco a samozřejmě adventní kalendář vosků YC. Taky jsem o něm uvažovala. Akorát teď nemám žádnou pořádnou aromku, tak by mi možná víc vyhovovaly votivky…
  Měj se fajn, Sabi

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám takovou obyčejnou aroma lampičku z květinářství u nás v Příbrami. Úplně mi stačí, stála asi 150 Kč. Teď zrovna pálím tu svíčku z obchodu Action (ta růžová) a je to tedy paráda. Měla jsem růžovou i od Yankee Candle (Fresh Cut Roses) a tahle voní stejně intenzivně.

 6. MonalisabeautyERiAnna

  Ty jo, YC svíčky jsou super, adventní kalendář by mi taky udělal radost. Před pár lety jsem kupovala jejich zimní edici vosků, byly moc fajn.
  Action je v Praze pouze jeden – což nepochopím a mám ho hodně z ruky, takže jsem tam nebyla. V Pepcu jsem tento týden ulovila svou první svíčku, já obecně do Pepca vůbec nechodím a to do OC Stromovka, kde je hned vedle Lidlu nechodím. Krásné úlovky, to bude panečku příjemná atmosféra. Papa a prima víkend. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   tak to bych čekala, že bude v Praze mnohem více prodejen Action. NA ten voskový kalendář se hodně těším:-)

  1. ciculka Post author

   Dobrý den,
   z kalendáře jsem hodně rozčarovaná, myslela jsem si, že tam budou vosky, ale jsou tam obyčejné čajovky. Toho popisu je opravdu škoda, hned by to bylo lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *