Candle haul: listopad 2022

Krásný den,

listopad byl na nové svíčky docela dost bohatý, ale to mi nijak nevadí, protože pálím vlastně každý den, a tak je má spotřeba celkem vysoká. Dnes tu mám nějaké mé nákupy a taky jeden dáreček. Je to zase směsice z různých obchodů a eshopů.

Z Rossmannu

V Rossmannu jsem ve výprodejovém stojanu zahlédla interiérový sprej od značky Botanica. Byl celkem levný a já ho budu mít v komoře, kde je kočičí toaleta. Vybrala jsem si vůni s ananasem, která je příjemně sladká.

z Tety

V Tetě jsem sháněla nějaké produkty do adventního kalendáře pro mamku. Potkala jsem tam i moji milovanou svíčku Angel Wings od Scented Candle, a tu jsem tam tedy nemohla nechat, to vás asi ani nepřekvapí.

z Albi

Na eshopu Albi jsem objednávala svíčky Heart & Home ve střední velikosti. Měla jsem slevový kód od Petry Lovely Hair. Nějaké svíčky jsem měla jako dárek, něco jsem si nechala. Vybrala jsem varianty Svěží prádlo, Něžné opojení, Oáza klidu, Lázeňská koupel a Dotek anděla.

od Luci

V listopadu jsem byla na svatbě mé kamarádky Luci a už jsme si vyměnily i vánoční dárky, jelikož se na Vánoce nejspíš neuvidíme. Kromě jiného jsem dostala i tuto velkou zelenou svíčku se třemi knoty z Pepca. Už jsem měla jinou variantu a moc mi vyhovovala, tak mám radost i z této zelené.

z Avonu

U Avonu byla speciální nabídka na jejich svíčky a interiérové vůně. Já jsem neodolala sadě s růží, kde je difuzér, vonný olejíček a vonná svíčka. Mám s jejich produkty skvělé zkušenosti, tak z toho mám velikou radost.

od Nuxe

K objednávce adventního kalendáře Nuxe jsem dostala i malou svíčku ve verzi Prodigieux. Nuxe svíčky jsem nikdy neměla, tak jsem na to zvědavá.

Řekla bych, že jsem opravdu dobře zásobená a nějakou dobu mi to vydrží. Na všechny svíčky jsem moc zvědavá, doufám, že s nimi budu spokojená. V poslední době mám nejraději jemnější květinové a ovocné vůně. Jakou svíčku jste si naposledy pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Candle haul: listopad 2022

 1. Helena

  Hani, už jsem jich pár rozdala a pár dostala. Jsem docela zvědavá, jaká bude ta Nuxe… Ty nám to určitě povíš :o)
  Měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, moje poslední svíčka (od malé české firmy Aesta) je ze včera od kolegyně k Vánocům. Já sama jsem si na základě tvých chvalozpěvů koupila u svíčku Angel Wings. Už jsem ji i zapálila a asi si skočím pro další :o)

 3. Lucie

  Ahoj, nejvíc mě zaujala svíčka od Nuxe, set od Avonu a Heart&Home. Já jsem si teď nějakou dobu žádnou svíčku nekoupila, pokud nepočítám dvě z Pepca, ale myslím, že budu zásobená na Vánoce:-)

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, teda na ty svíčky z Albi začínám být docela nalomená. Já asi přes svátky dopálím všechny svoje svíčkové zásoby, co mám doma pokud ještě něco nedostanu pod stromeček. Já si naposledy pořídila dvě svíčky od Péti Brandové alias Hello Brendype. Je to slečna z Vysočiny a dělá sojové svíčky, bohužel sice na oko hezké, ale na zapálení mě to příliš nepřesvědčilo.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem nyní hodně zásobená, dost to ještě podpořily Vánoce. Myslím si, že hned tak nebudu nic nového kupovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *