Candle haul: červen – červenec 2020

Krásný den, 

svíčkový článek slibuji už dlouho. Ani jsem si nemyslela, že budu mít o čem psát, ale díky narozeninám v červnu jsem získala materiál:-) Mám tu takovou směs, vše jsou dárky nebo spolupráce.

z eshopu drogeriezde.cz

Jestli si vybavujete článek o mojí objednávce v rámci spolupráce, tak si možná vybavíte i to, že jsem získala dvě vonné svíčky od značky Home Aroma. Jedna je v parfemaci Night Orchid a druhá Creamy Strawberry. Kromě toho jsem si tam vybrala modré FrePro.

od kolegyně Martinky

Martinka mi nadělila více věcí, mezi kterými je i krásný skleněný svícen, který připomíná lucernu. Rovnou jsem k němu dostala i dvě sady velkých čajových svíček od značky Candle Stearin. Mám je v parfemaci Wild Cherry a Green Tea, což jsou zrovna moje oblíbené vůně.

od kolegyně Ivanky

Ivanka mi taky připravila balíček, ve kterém bylo více věcí. Ona zná moji lásku ke svíčkám, tak jsem tam našla jednu svíčku Scented Candle v parfemaci Magnolia. Je v krásné květinové plechovce, která se mi moc líbí. Druhou svíčkou Magic Garden z Pepca, která je růžová a ukrývá se ve sklenici.

od kolegyně Alenky

Alenka se mnou sdílí lásku k dražším svíčkám a tentokrát jsem od ní nedostala Yankee Candle, ale skvělou značku PartyLite. Je v hřejivé parfemaci Winter Warmth a na chladnější měsíce je jako dělaná.

od kamarádky Luci

Luci vyřazovala nějakou kosmetiku a kromě toho, jsem v tašce od ní našla i jeden vosk od značky Hearth & Home. Jedná se vůní francouzské vanilky a myslím, že si ho také nechám na chladnější období.

od Simonky

Simča je takové sluníčko z mojí třídy a ke konci školního roku (kdy jsem konečně ty své miláčky po několika měsících viděla naživo) jsem dostala svíčku ve sklenici značky Scented Candle. Je to svěží vůně pomeranče, která se hodí i na tyto teplé dny.

Červnové svíčkové přírůstky jsou docela veliké a mám ze všech dárků velikou radost. Hned si jdu jednu svíčku zapálit:-) Pořídili jste si něco voňavého v poslední době i Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

12 thoughts on “Candle haul: červen – červenec 2020

 1. Helena

  Haničko, to je tedy pěkná porce. Já musím být s parfémovanými svíčkami opatrná, manžel je nemá moc rád a mají přece navodit pohodu, že :o)
  Ale občas, většinou to je YC.
  Měj hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   u nás doma naštěstí nikomu nevadí, ale taky nemůžu mít všechny vůně. Třeba ze skořice mě strašně bolí hlava, celkově mi jídelní vůně moc nesedí.Taky pálím svíčky jen v obýváku, který je opravdu veliký.

 2. Lucie

  Ahoj, moc hezké svíčkové novinky, kromě Heart&Home a Home Aroma jsou to pro mě samé neznámé svíčky. Já přes léto prakticky nepálím, tak ani nenakupuji, doženu to na podzim:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj, já jsem taky teď aspoň dva měsíce nepálila, ale jak jsem to včera psala, tak jsem neodolala a ty lehčí vůně jsem použila:-)

 3. Zuzka

  Ahoj, veľmi milé voňavé darčeky sa ti nakopili. So sviečkami Scented candle mam dobru skúsenosť čo sa týka intenzity vône, niektore dokážu aj prevoňať miestnosť 😉
  Vosk H&H jeden doma mám, ale ešte som neodskúšala, vždy dostane prednosť niečo iné 😉
  S júlovými YC úlovkami som sa už chválila, nebudem sa opakovať 😀
  Pekný večer:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   teď mám zrovna zapálenou tu pomerančovou a je překvapivě velmi dobrá. Sice ji trochu tlumí větrák, který musím mít v těchto vedrech puštěný, ale jinak jsem spokojená:-) Tvoje velmi úspěšné nákupy YC jsem četla, chtěla bych zkusit tu Golden Sands a přemýšlím, jestli ji doma nemám ve vosku.

 4. Stáňa

  Hanko, to je fakt svíčková úroda. Já v létě pálím hodně málo. Teď ale zas začnu v práci – po pauze nám začala vařit závodka a já mám okna od kanceláře přímo nad ní :). Hned ve středu o osbě dala vědět (byla čočka a zelí :D) a donutila mne zapálit aromalampu (s mou nejoblíbenější vůní – listea cubeba).
  Hezký víkend

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   je toho dost, ale jsou to zase docela malé svíčky, které rychle mizí. S tou závodkou to chápu, my máme sborovnu nad kuchyní:-D Litsea Cubeba je i moje nejoblíbenější vůně a už ji mám koupenou do zásoby. Tu mohu mít po celý rok, je krásně svěží.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já to mívám obvykle podobně, ale poslední týden jsem je zase vytáhla (psala jsem ten článek) a zrovna mi tu hoří ta pomerančová:-) Na podzim si nechám ty těžší vůně.

 5. WantbefitM

  Páni, to je přírůstků 🙂 musím říct, že jak jsou teď teploty ke 30, vůbec nemám chuť pálit svíčky. Hlavně jak pořád větráme, tak by vůně rychle zmizela 🙂 Nejvíce se mi líbí až ta poslední, která má i hezký obal.

  WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *