Candle haul: červen 2023

Krásný den,

co se týče červnových svíčkových přírůstků, většinou se jedná o narozeninové dárky, o kterých jsem vám už psala. Znovu to tedy shrnu, ale nemusíte se bát, nebude to dlouhé.

z Pepca

Byla jsem pro nějaké drobnosti v Pepcu a měli akci na svíčky. Při nákupu jedné byla na druhou sleva 50%. Neplánovala jsem nějaké kupovat, ale zaujala mě tříknotá svíčka Meadow Escape, která voní hezky svěže. Také se mi líbí zelená barva, která mi půjde pěkně do obývacího pokoje.

Airwick

Od značky Airwick tu mám hned dva kousky. V posledním superboxu byl automatický difuzér v příjemné květinové vůni Jasmine Bouquet. To jsem doma nikdy neměla, tak jsem zvědavá, jak to bude fungovat. Od kolegyně jsem měla v dárkové taštičce svíčku Frische Wäsche s vůní svěžího prádla. To je moje všeobecně oblíbená parfemace, ale od této značky jsem ji nikdy neměla, tak jsem zvědavá, jak budu spokojená.

od kolegyň

Od kamarádky Oli, která je poslední rok i mojí kolegyní, jsem dostala mimo jiné i svíčku z Avonu s vůní jasmínu a neroli. Už jsem ji jednou měla a je to moc hezká květinová vůně, taková luxusní, žádný bolehlav. Od kolegyně Hanky jsem pro změnu obdržela sójovou svíčku Citronová tráva, která voní moc pěkně. Ve vosku jsou i kousky bylinek, je to ručně dělaná svíčka a je vyrobená v ČR.

od Ivanky

Od kolegyně Ivany jsem dostala k narozeninám hodně věcí. Kromě jiného sadu vonných čajovek Romantica od značky Admil. Z Pepca tu mám malou skleničku Magic Garden a dvě velké svíce se třemi knoty Aromatherapy Premuim Edition. Jedna je bílá s květinovou vůní, druhá černá, která mi hodně připomíná santalové dřevo.

Jak sami vidíte, momentálně jsem svíčkami zásobená na hodně dlouho. To mi nijak nevadí, jsem zvyklá pálit každý den. Používáte doma i nějaké automatické difuzéry? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Candle haul: červen 2023

 1. Helena

  Hani, zásobu máš pěknou!
  Automatické difuzéry jsem doma nikdy neměla, celkem nevidím důvod. Vůně v nich se možná zlepšily, ale zjišťovat to nebudu. Dávám přednost svíčkám nebo difuzérům se špejličkami, eventuálně bytovým vůním. Třeba https://www.perfumedprague.cz mají úžasné!
  Měj hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Hani slušná zásoba. Možná jsi mne zlákala k návštěvě Pepca – měla jsem jejich tříknotovku z řady Aromatherapy a ta měla taky moc pěknou svěží vůni, tak bych klidně zkusila u tu Meadows.
  Airwick z boxu bude taky můj první automatický difuzér, jinak doma voním svíčkami, v práci aromaoleji.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, automatický difuzér jsem doma ještě nikdy neměla, jen ty klasické. Moc hezké přírůstky, já na jaře a v létě nepálím, protože ani moc nebývám doma, tak teď mám období, kdy ani nenakupuji.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já jsem taky moc nenakupovala, ale narozeniny se postaraly o zásoby. Já ráda pálím i v létě večer pro atmosféru.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, difuzér používáme do chodby a na toaletě, i když tam nám momentálně došel jeden s magnolií z dmka a kdyby tam nebyl vyšlo by to na stejno….

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já už vosky tolik nepálím. Momentálně mám hodně svíček v zásobě, dostala jsem jich dost k narozeninám a předtím jsem sama nakupovala. Nijak mi to nevadí, aspoň to nemusím řešit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *