Candle haul: březen – červen 2022

Krásný den,

po delší době tu mám zase článek o nových svíčkách. Nebyl několik měsíců, takže se mi toho hodně nashromáždilo. Je tu dost dárků, něco mám od mamky a samozřejmě nemohou chybět i mé nákupy. Mám tu drahé i levné značky, takže si každý najde své:-)

Avon

V Avonu měli opět ty jejich skvělé difuzéry. Ani jsem neváhala a rovnou si objednala moji milovanou verzi Fresh Cotton. Ten stávají je už skoro spotřebovaný, takže náhradník se rozhodně hodí. Mám ho na stolku u postele a voní tak akorát silně, aby mě z toho nebolela hlava.

dárky od dětí

S koncem školního roku jsem od dětí dostala i nějaké krásné dárečky. Mezi ně patří tato růžová svíčka Rustic Candle. Dále jsem obdržela i moc pěknou vanilkovou svíčku od značky Durance a ještě jednu vanilkou od značky World of Scent.

Pepco

V Pepcu jsem si vybrala velkou trojknotou svíčku Aromatherapy Home. Voní jemně po květinách, má hezké kovové víčko. Líbí se mi samostatně jako dekorace, ale zaujala mě i její příjemná vůně.

DM drogérie

V DM mě zaujaly jejich novinky od značky Profissimo. Dvě skleničky Landhaus Garten mám ve verzi Soft & Silk (modrá) a Honeysuckle (zelená). O něco dražší jsou větší svíčky s dřevěným víčkem. Nejvíce mě okouzlily verze Kirschernte in TrentinoTulpen aus Amsterdam.

od Terezky

Kamarádka Terka mi připravila k narozeninám krásný dárkový balíček, kde bylo vše, co mám ráda. Objevila jsem tam i dokonce malou svíčku Yankee Candle v krásní letní vůni Garden Picnic. Tu znám z vosku a moc se mi líbila. Je to šťavnatá ovocná vůně, naprosto se hodí na léto.

od mamky

Mamka dostala od někoho taky nějaké voňavé potěšení a podělila se se mnou. Velká sklenice od Glade ukrývá svíčku Pure Happiness, kde se snoubí vůně pomerančů a květů neroli.

od kolegyně Jany

Kolegyně Janička mě hodně dojala dárkem k narozeninám. Kromě jiného byla v taštičce i moje oblíbená třívrstvá svíčka Frozen Berries od značky Scented Candle. Už jsem ji měla minimálně dvakrát a vždy jsem byla nadšená. Je to sladší vůně, hezky intenzivní.

Yankee Candle

Na eshopu elnino jsem ve skvělé slevě sehnala velkou svíci v mé milované parfemaci Sun Drenched Apricot Rose. Tato velká kráska stála 399 Kč. Svíčku Wedding Day mám jako dárek:-)

Sami vidíte, že mám doma zase nějakou zásobičku, která mi určitě vydrží na léto. Myslím si, že během prázdnin pak bude i nějaké vypáleno:-) Jaké jsou vaše oblíbené letní vůně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Candle haul: březen – červen 2022

 1. Helena

  Hani, Frash cotton jsem kupovala Terce, sama ho nemám. Pálí každý večer, ale raději bez vůní…
  Měj pohodový den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, na ty svíčky z DMka jsem koukala, ale nakonec nekoupila. Já v létě pálím hrozně málo a ještě nějaké zásoby mám (a dvě svíčky jsem přinesla z Rossmanna). Navíc dřevěné knoty jsou u nás „tabu“ – manželovi vadí to praskání :D. Já v létě pálím hlavně v práci – tam teď používám hlavně levandulový olejíček do aromalampy.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já doma skoro vše vypálila, takže jsem si mohla dovolit doplnit nějaké zásoby. Chtěla jsem si koupit oblíbený olejíček Litsea Cubeba a je u nás všude vyprodaný…

 3. Lucie

  Ahoj, Sun-Drenched Apricot Rose je i moje oblíbená vůně, ta se mi nikdy neomrzí. Ty svíčky Profissimo Landhaus-Garten jsem zahlédla v nějakém asi výprodeji, myslím, že stály 50Kč, tak jsem si vzala vůni mandlových květů, pak takovou růžovou, ale ta už nevím po čem voněla a s vůní jarní růže. ty větší jsem tam neviděla, možná už byly u nás vyprodané. Jinak se mi líbí svíčka z Pepca, ale je mi jasné, že při zapálení asi moc cítit nebude, aspoň taková je moje zkušenost s jejich svíčkami.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem si na léto taky vybrala svíčky jen v DM, protože nejsou tak intenzivní a teď to ani nepotřebuji. Pepco je spíše na okrasu nebo pro atmosféru, ale to se taky někdy hodí:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *