Brandnooz box: září 2021

Krásný den,

po dvou měsících mi zase dorazil v rámci mého předplatného a spolupráce nový brandnooz box. Vždy se na něj těším, krabičky s překvapením mě prostě baví:-) Jelikož je září, tak se tato edice jmenuje Back to School. Firma má i nové stránky a FB, ale s těmi stránkami se trochu perou…

co box obsahuje:

 • gumové bonbony, Jojo
 • sušenka, ´Manner
 • Horalky, Sedita
 • žvýkačky, Mentos
 • rajčatový protlak, Podravka
 • kofeinový nápoj Tchibo Coffizz, Tchibo
 • vaječné těstoviny Abeceda, Europasta
 • chlebíčky High Protein, Racio
 • proteinový nápoj s příchutí čokolády, KetoDiet
 • proteinový toast, Penam

Gumové bonbony mi udělaly takovou radost, že jsem je sežrala (to se jinak ani nazvat nedá) ještě před nafocením. Jsou to nějaké novinkové příchutě, kde ze dvou vznikne zase další unikátní. Mně moc chutnaly, já mám tento typ sladkostí celkově hodně ráda.

Sušenka Manner s mléčnou náplní s lískovými oříšky, což zní dobře. Já si ji určitě vezmu do práce na svačinu, nosím si vždy něco dobrého (včetně krabiček s ovocem). Ani nevím, jestli jsem Manner někdy zkoušela, tak se na to docela těším:-)

Horalky jsou skvělé sušenky, není to tedy novinka, protože verzi s arašídovým krémem mají už strašně dlouho. Sama jsem si je nekoupila už hodně let, tak je to taková nostalgie. Překvapivě mám nejraději právě ty arašídové, i když arašídy jako takové vůbec nejím.

Žvýkačky Mentos jsou zde zastoupeny balíčkem s novou příchutí citronu, nemají obsahovat cukr a uvnitř je lahodná tekutá náplň. Už jsem je ochutnala a jsou dobré. Citronové příchutě mám asi celkově nejraději, takže to v pohodě spotřebuji.

Rajčatový protlak už v boxu jednou byl a já s ním nemám sebemenší problém. Je to praktická věc a mně se líbí balení v tubě, které se dá znovu uzavřít. Doma ho používám do mnoha receptů, to se nikdy neztratí.

Kofeinový nápoj od Tchiba je opravdu novinkou, viděla jsem na něj v poslední době dost reklam. Mám verzi s marakujou, ta mě dokonce zaujala více. Druhá varianta, citron a máta, obsahuje mátu, kterou nesnáším, a proto nevím, jestli by mi to chutnalo. Nápoj má v sobě kofein bez příchuti, voda je jemně perlivá. Celkem s těším na to, až ji vyzkouším. Kafe nepiju, tak kofein do sebe dostanu jen v cole nebo v nějakých čajích. Půl litru tedy stojí 39,90 Kč, to není zrovna málo.

Vaječné těstoviny Abeceda jsou hodně nostalgickou záležitostí. Já je domů nekupuji, do polévky dávám domácí nudle. Určitě je nějak zužitkuji, ale je to pro mě docela dost nezajímavý produkt.

Proteinové chlebíčky jsou v boxu zastoupeny docela velikým balením. Tyto jsou nějaké nové, čočkové. Pro mě je to totálně nepřitažlivý produkt, ale moje kolegyně Martinka tyto věci fakt miluje, tak jí je vezmu do práce k svačince.

Proteinové nápoje si sama nijak nekupuji, ale s potěšením kvituji spolupráci BB a značky KetoDiet. Tentokrát mohu vyzkoušet jejich nápoj s čokoládou a celkem mě to láká. Je to s minimem cukru, vysokým obsahem bílkovin a ve složení je i smetana. Určitě si ho jako nějakou svačinku dám.

Velkou radost mi udělal proteinový toastový chléb od Penamu (značku tedy kvůli majiteli ráda nemám a sama ji ani nepodporuji). Kulatý tvar mě zanechává zcela chladnou, ale chléb neobsahuje kmín a ani žádné zrní, to já totiž nenávidím. Jsem zvědavá, jak bude chutnat, asi jsem proteinový chleba ještě neměla.

Nakonec jsem v boxu našla ještě dva balíčky čaje od značky Hannasaki. Značku vůbec neznám, ale u Stáni na blogu jsem koukala na to, že si o nich vyhledala více informací.

Celkově box hodnotím hodně pozitivně, dost produktů poslouží přímo mně, není tu žádný průšvih. Nejvíce mě zaujaly želé bonbony, sušenky, chlebík, voda od Tchiba a čokoládový nápoj. Nejméně samozřejmě chlebík Racio a těstoviny.

Jak se obsah líbí vám? Zkoušeli jste už něco od KetoDiet? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Brandnooz box: září 2021

 1. Helena

  Tak já bych řekla průměr. Mám tedy ráda passatu v tubě, tu si kupuji v Německu, je to praktické.
  Hani, měj pohodový den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já byla pro potraviny v Německu jen jednou, když jsme s přáteli jeli do Drážďan do Primarku a německého Kauflandu.

 2. Sabina

  Zajímavé kousky. Já bych asi tentokrát nadšená moc nebyla, přijde mi to, že plno věcí už jsem dávno ochutnala, nebo si je prostě můžu koupit kdykoliv v obchodě.
  Měj se pěkně, Sabina

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já znám jen horalky a protlak:-D Mám tendenci kupovat si pořád to samé, moc s jídly neexperimentuji:-)

 3. Lucie

  Ahoj, žádný z těchto produktů si nekupuji, na druhou stranu bych všechno vyzkoušela, není tam nic, s čím bych byla vyloženě nespokojená.

 4. Stáňa

  Hani, já naopak hodnotila tento box jako průměrný, předchozí se mi líbily víc. Tady se mi zdálo málo novinek, taky mne nenadchly písmenkové těstoviny a ty pufované chlebíčky by mi asi stačily jedny. Sice nějaké mini čočková kolečka měla měla a chutnaly mi (dokonce si je sama koupím), ale prostě si myslím, že v boxu by neměly být věci několikrát, odporuje to podle mne jeho smyslu – poznávání novinek…).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   ono tady bylo dost mlsání, na což já jsem:-D Pufované chlebíčky vezmu zítra do práce kolegyni, ona to má fakt ráda. Jinak si taky myslím, že by v boxu měly být hlavně novinky.

 5. Zuzka

  Ahoj Hanka, niektoré veci mi teda vôbec nič nehovoria ako voda od Tchiba alebo hanassaki čaje 🤷‍♀️
  Jojo sú u nás doma obľúbené rovnako ako mannerky a horalky 👌
  Písmenkove cestoviny sú dobrý tip na obmenu nedeľných slížikov, pamätám si ich ešte z detstva.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Zuzi, pro mě je tu taky docela dost novinek. Říkám si, že bych si ty sušenky mohla vzít zítra do práce:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem taky strašná konzerva. Dokonce mám v každé restauraci u nás oblíbené nějaké jídlo a dávám si tam jen to jedno. Málokdy zkouším něco nového.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *