Brandnooz box: září 2020

Krásný den, 

na začátku měsíce mi dorazila tradiční krabice s jídlem – brandnooz box. Tentokrát měl podtitul back to school. Je opravdu plný věcí, ale moje pocity jsou docela rozporuplné.

co box obsahuje:

 • Mazagrande Fresh Citrus
 • Chocoland tyčinka Smilies
 • AdrianaAnimali ZOO zvířátka
 • Podravka Rajčatový protlak
 • Vitana Instantní polévky Do Hrnečku
 • Bonavita Black &White Pillows Coconut
 • Efko česnek s chilli
 • Strongbow Citrus Edge a Cucumber & Mint
 • Racio Cornies s cibulkou
 • Racio Freestyle popcorn
 • Storck Knoppers NutBar
 • Mattoni esence

Jak sami vidíte, box je tentokrát docela dost obsáhlý, ale je tu dost věcí, co se pořád opakují. Opět je tu limonáda Mazagrande, kterou v mém okolí nikdo nechce. Ty dva cidery zkusím udat kolegovi, jinak fakt nevím…

 

Překvapilo mě, že tu jsou hned dva produkty od Racio. Já tyto pufované věci nemám moc ráda, ale moje kolegyně je fakt miluje. Myslím si, že jí udělají radost. Varianta s cibulkou by pro mě fakt nebyla, to neocením. Popcorn vůbec nejím, nijak mě tedy neláká jako příchuť. Doufám tedy, že Martinka to ocení:-)

Je tu docela dost tyčinek, což je fajn, ty ráda zkouším. Ty Smilies tyčinky jsem si určitě jako dítě kupovala, takže toto je takové nostalgické vzpomínán. Jsou dost sladké, ale mě to chutná. Knopers jsem asi nikdy nejedla, takže ji ráda zkusím. Toto by měla být opravdu žhavá novinka, tak uvidíme:-) Kokosové polštářky jsou skvělé.

Instantní polévky si běžně nekupuji, ale máme je doma pro tátu, který si je vozí do Brna, když je tam dva dny. On totiž umí uvařit jen vodu:-D Mám tři příchutě – hráškovou, kuřecí a česnečku. Jsme ráda, že tu není ta čtvrtá, rajčatová, tu by totiž táta nejedl.

Zvířátkové těstoviny mě docela pobavily. Nemám s nimi žádný problém, jen nevím, jestli si je nechám nebo je nedostane někdo, kdo má doma malé děti. Jinak u nás doma těstoviny vařím hlavně já (jíme je ale všichni včetně babičky), takže to je fakt užitečný produkt.

Rajčatový protlak se vždy hodí, běžně doma nějaký máme. Tento v tubě mi přijde praktický, protože se dá dobře uzavřít. Mamka si ho už chtěla odnést, že z něj udělá příští týden rajskou, takže se mám na co těšit:-)

Česnek s chilli vypadá docela dost luxusně. To si určitě vezmou rodiče, oni jsou na ty pikantní věci. Mně by asi pusa upadla. Všimla jsem si ale v letáku, že se jedná o celou kolekci takovýchto pochutin a to mě zaujalo. Určitě se to podle mě hodí do nějakého dárkového koše s jídlem.

Nakonec tu mám novou matonku, kterou mám ráda, různé příchutě si běžně kupuji. Tato by měla být bez cukru s příchutí citrusů, což je ideální kombinace.

Nakonec jsem v boxu našla ještě mátový sirup, který jsem si určitě nevybírala. Na mátu mám nejspíš alergii, strašně mě dráždí, takže to pro mě není. Lahev je ale fakt pěkná, schovám ji jako dárek. Dále tam byly ještě dva časopisy, které nečtu. Jak se vám líbí obsah? Já bych byla ráda, kdyby tu už nebyly ty Mazagrande limonády, cidery a ochucená piva, fakt nevím, co s tím mám pořád dělat. Těším se na tyčinky, těstoviny, protlak a kokosové polštářky. 

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Brandnooz box: září 2020

 1. Stáňa

  Mně zas cidery potěšily, ty si občas ráda dám a ani jednu z těch příchutí jsem neměla. Na pufované výrobky moc nejsem, ale ty FreeStyle mi chutnaly. Co mi nechutnalo vůbec, jsou ty Smiles a nejely ani manželovi (a on je děsný sladil, takže to je co říci). Pokud jde o Mazagrande, tak tam se tedy shodneme (ty, co jsem měla doma z minulých boxů, jsem udala až přes FB – skupinu zachraň jídlo; v mém okolí to nikdo nechce.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ty smilies tyčinky byly fakt sladké, i na mě to je moc. Mazagrande zkusím donést do práce, třeba se ho někdo ujme…

 2. WantbefitM

  Přijde mi, že v těch posledních boxech se spousta věcí opakuje. Mám ráda překvapení, ale takovéto boxy si asi nikdy neobjednám, protože bych 90 % produktů nevyužila, takže to pak pro mě postrádá smysl. Mě by největší radost udělaly úplně obyč věci, jako jsou těstoviny a protlak.

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   máš pravdu, taky mi to přijde. Už jsem si ve formuláři zaškrtla, že nechci alkoholové výrobky, protože ochucená piva nebo cidery u nás doma nikdo nechce. Těstoviny a protlak se spotřebuje bez problémů, možná i dohromady:-)

 3. Lucie

  Ahoj, mě by obsah přišel vhod. Tyčinky, ty já ráda, v kabelce nebo batohu pořád nějakou musím mít a tyhlety instantní polévky do hrnečku si občas dělám, třeba jen tak k večeři, nebo když se odbydu obědem a mám chuť na něco teplého.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem pytlíkovou polévku měla naposledy asi na koleji nebo možná na dovolené ve Skandinávii, kde jsem dva týdny žila z instantního jídla (přesto to byla jedna z nejlepších cest).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *