Brandnooz box: září 2019

Krásný den, 

po delší době zase dorazila klasická zelená krabice s jídlem. Mám ji předplacenou opět v rámci spolupráce a těšila jsem se na ni. Jak teď chodí méně, tak mi to docela chybí. Byla docela dost lehká, tak jsem byla zvědavá, co bude obsahovat.

co box obsahoval:

 • nápoj Cacaolat Noir
 • Bix to milk
 • Jihlavanka Café Arabica
 • Mentos Pure Fresh
 • želé bonbony Fruity
 • Blink bonbóny
 • Bombus Raw energy maracuja & coconut
 • Granko nápoj – navíc
 • vzorky čaje
 • časopis Bylinky
 • navíc jsem měla v balíku sušenky Oreo Banadas za nasbírané body

Radost mi určitě udělaly želé bonbony, ty mám opravdu ráda. Mamka je taky vyhledává, ale má smůlu, teď jsem při psaní snědla to druhé balení:-D

S chutí jsem vypila i Granko nápoj. Kakao mám ráda, toto bylo studené, ale taky mi to nevadilo. Mělo obsahovat o 30% méně cukru, ale chuťově bylo moc příjemné.

Nápoj Cacaolat Noir je novinkou napůl, jednou už v boxu byl, ale byla to jiná varianta. Trochu se bojím, jestli Noir nebude moc hořký, ale jestli ano, tak mamka bude nadšená, protože oná má ráda hořkou čokoládu.

Sušenky Bix to milk mám bohužel ve variantě s dýňovým semínkem a chia, což já tedy opravdu neocením. Vezmu to ale do práce pro kolegyni, která má tyhle věci ráda. Je to škoda, jinou verzi bych zkusila ráda.

Jihlavanka kafe je úplně mimo, protože kafe nepiju. Dám ho nahoru rodičům, oni to určitě vypijí.

Mentos mi přijdou už docela mimo, protože podle mě v boxu byly už několikrát a já mám snad pořád ještě doma nějaká balení. Raději bych tam měla něco opravdu nového.

Blink bonbony mám taky ve větrové variantě, což mě úplně neuchvacuje, raději bych měla nějakou jinou příchuť. Vezmu si je do práce a myslím, že je tam s ostatními kolegy nějak zlikvidujeme.

Bombus Raw tyčinka mi nechutná, ale ta bude určitě pro kolegyni, která to naopak vyhledává.

Časopis Bylinky už tu jednou byl, nevím, jestli je to to samé číslo, ale ocenila bych něco jiného. Jednou mi stačil. Oreo Banadas taky půjde do práce, ve sborovně se o něj podělíme:-)

Celkově bych řekla, že tento box je fakt pro hodně lidí, podělím kamarády, kolegy, rodiče… Raději bych byla, kdyby tam toho bylo více, nějaké novinky a samozřejmě věci, které mi více chutnají. Jaký produkt zaujal Vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Brandnooz box: září 2019

 1. Veronika

  Mně tento box teda hrozně zklamal… Celková cena produktů ještě nižší, než pořizovací, jsou tam jen samé sladké věci a je jich strašně málo.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to máš pravdu, já jsem taky celkem zklamaná, akorát jsem si vypila kakao a snědla bonbony. Fakt bych čekala něco lepšího, hodnotnějšího a čekala bych toho více…

 2. Stáňa

  Já taky nadšená nebyla – mám to s kafem stejně jako ty, nepiju ho. Ale aspoň mám ráda raw tyčinky 😉 a nevadí mi Bixky s dýňovými semínky. Hlavně mi přišlo, že tam bylo málo věcí a hodnota nebyla taky nic moc. Ostatně – dojmy z boxu mám na blogu, asi jsi už četla…

  1. ciculka Post author

   Ahoj, četla a určitě i komentovala. Fakt doufám, že další krabice bude o dost lepší, protože tady jsem byla zklamaná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *