Brandnooz box: listopad 2018

Krásný den, 

poslední listopadový den na mě čekala doma zase zelená krabice s jídlem. Pokaždé se na brandnooz box těším a doufám, že mě obsah nadchne. Jak je tomu tento měsíc?

obsah boxu:

 • Cheetos Mix Ups Mega Fun
 • Oreo Banadas Blanco a Banadas
 • Tutto Gusto polévka tomatová a gulášová
 • Chio Donuts
 • Vitana Vagle nebeské
 • Podravka Šípkový džem

produkty navíc za nasbírané body:

 • mrkvový dort
 • banánový chlebíček
 • smetanová směs s jahodami do dortu

Upřímně řečeno, je to celkem bída. Začnu ale pozitivně, určitě si vychutnám sušenky Oreo. Mělo by se jednat o klasické sušenky, které jsou namočeny buď do bílé nebo do tmavé čokolády.

Určitě doma využijeme šípkovou marmeládu. Já jsme zvyklá na ty naše domácí, ale je fakt, že šípkovou doma neděláme:-) Vafle dělám domácí, ale tuto směs určitě vyzkouším a bez problémů ji zužitkujeme:-)

Polévky mě tedy nijak neuchvátily, ale naštěstí se blíží Vánoce, takže je dám do dárkového koše pro babičku, která má už svůj věk a nevaří si. Tyto by si měla jen přihřát, tak to je ideální.

Co mě tedy fakt nebere jsou dva pytle brambůrek. Asi je vezmu do práce na den otevřených dveří a myslím, že se ta o ně podělím s ostatními…

Směsi na pečení jsem si vybrala sama, tak doma zase zkusím upéct něco z toho. Jen už jeden banánový chlebíček mám ještě v komoře… Smetanovou směs jsem nečekala, asi ještě jednu doma mám z minula, ale určitě ji do nějakého moučníku dám.

Sice obsah boxu zpracuji, ale úplně mě neuchvátil. Taky mi přijde docela chudý a když sečtu všechny položky (bez těch z věrnostního programu), tak mi vyjdou necelé tři stovky, což je vlastně plná cena bez spolupráce. To mi přijde dokonce i docela sprosté… Jak se obsah líbí Vám? Co byste si sami koupili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Brandnooz box: listopad 2018

 1. Stáňa

  Já tentokrát taky nadšená nebyla, ostatně – četla jsi můj článek…
  Mně potěšila jen ta šípková marmeláda, protože Orea nijak extra nemusím (ale ochutnám je), polévky a křupky si o víkendu odtáhl syn, takže se to využije. Ale celkově mi box přišel nenápaditý – čekala jsem něco trochu zimně nebo vánočně laděného a vadilo mi, že tam byly některé produkty téměř zdvojené (dvoje Orea, dvoje křupky, dvě polévky). Pro mne jediné pozitivum – žádný z produktů jsem ještě neviděla v obchodě (což ale může být tím, že podobné produkty nekupuju ;-)). A četla jsem i pozitivní reakce…

  1. ciculka Post author

   Ahoj, přesně! Proč vše dvakrát? No, křupky jsem vzala do školy na den otevřených dveří a děti se o ně postaraly, ale jinak nevím…Oreo jím o přestávce, tento týden je psychicky náročný, tak se to snažím vylepšit sladkým:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *