Brandnooz box: duben 2021

Krásný den,

v pondělí mi dorazil nový brandnooz box, a tak jsem se rozhodla, že místo kosmetické recenze bude článek o jeho obsahu. Ten minulý se mi moc líbil, byla jsem tedy dost zvědavá, jaký bude tento.

co box obsahuje:

 • Nescafé Cappucino
 • Nescafé Latte
 • tyčinka Bambus Raw Energy Salty Caramel & Peanuts
 • tyčinky Pohodovky, Havlík
 • Podravka Natur
 • hovězí bujón, Vitana
 • čaj pro děti a kojící matky Fruit Fenykl, Hannasaki
 • vody Rajec Bio

Kafe nepiju, nesnáším kávovou příchuť a celkově mi i docela smrdí. Naštěstí naši ho mají rádi, obzvláště táta je na ty sladké typy, takže jsem obě krabičky dala našim.

Raw tyčinky si sama moc nekupuji, ale varianta se slaným karamelem zní dobře, takže ji určitě vyzkouším.

Slané tyčinky úplně nevyhledávám, ale budou se hodit na nějaké návštěvy.

Podravka byla v boxu docela nedávno a je to fakt veliký sáček, takže ho máme doma ještě plný (a to každý den vařím). Byla bych raději, kdyby bylo třeba jiné koření. Určitě ho spotřebujeme, ale nějaký jiný typ koření by byl prostě mnohem zajímavější produkt.

Hovězí bujón byl v boxu určitě taky někdy před Vánoci. Já jsem zvyklá dělat spíše klasické vývary, ale určitě tyto kostky bez problémů spotřebuji. Hovězí vývary mám celkově nejraději, tak jsem určitě oceňuji, že není třeba drůbeží.

Čaj pro děti a kojící matky mě fakt neuchvátil. Nejsem ani dítě a ani kojící matka. Kromě toho je ten čaj bylinkovo – ovocný, obsahuje fenykl, který mi nedělá dobře. Dala jsem čaj mamce, u nich ve škole nějaká kolegyně nedávno porodila, tak snad ho ocení.

Nakonec tu jsou dvě menší lahve vody Rajec. Opět se jedná o bylinkové příchutě – máta a bezový květ a ostružina s malinou. Mátu nejím, asi na ni budu mít alergii, mám pocit, že mi po ní otéká jazyk. Tyto vody ale miluje můj kolega Milan (vím to, často jsem mu je kupovala u nás v koloniálu, když mě vyzvedával do práce), tak jsem mu je dneska po jedné naší další kolegyni poslala.

Nakonec byl v boxu ještě časopis Šikulka pro malé děti, který věnuji kolegyni s malou vnučkou. Za mě je tento box docela zklamání. Jsou tu samé praktické věci, některé i dvojmo (kafe, vody). Přijde mi, že je tu docela dost málo novinek. Věrnostní program se mi nyní ani nezobrazil, takže jsem si z něj nemohla nic objednat (minule mi to ani nepřišlo).

Jak se box líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Brandnooz box: duben 2021

 1. Sabina

  Tak koukám, že se tentokrát moc nevytáhli… já bych teda brala skoro všechno a i ten čaj bych vypila. ale pro tebe je mi jasné, že to byly zbytečnosti…
  Tak třeba příště to bude lepší.
  Měj se pěkně, Sabina

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já nemám ráda bylinkové čaje, piju víceméně jen černý, max. nějaký ovocný, ale to minimálně. Vždy vše z těch boxů nějak využiji, ale bývaly tedy už mnohem lepší.

 2. Lucie

  Ahoj, tak kromě čaje pro kojící matky, který mi přijde dost mimo, vždyť je spousta druhů čaje, které by mohli všichni, tak by mě box nijak neurazil, na druhou stranu, že bych z něj byla nějak nadšená, to taky ne.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně. Vše nějak spotřebuji nebo dám někomu, kdo to má rád, ale že bych byla nadšená, to říci nemohu.

 3. Stáňa

  Hani, můj názor už jsi asi četla. Já měla výhodu, že mi udělal radost i ten čaj, i když nejsem ani dítě ani kojící matka :D. Ale přebal z něj jsem ještě neměla. S novinkami to podle mne taky nebylo tak strašné – tyčinka, čaj, vody… Jen se prostě box hodně minul s mými chutěmi.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já všechny ty věci bez problémů spotřebuji nebo si je odnese někdo, kdo je ocení, ale i tak mi přišel box docela dost průměrný.

 4. MonalisabeautyERiAnna

  Hani, jsi příliš benevolentní ☺, já bych byla zklamaná, produkty bych téměř až na dva nevyužila. Jsem ráda, že boxík již neodebírám. Přijde mi, že jdou trochu dolů, ale je to čistě můj názor.
  Krásný večer přeji. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já si vždy říkám, že jsem strašně vybíravá, ale prostě nemohu být nadšená. Sice to nějakým způsobem využiji, ale už fakt byly mnohem lepší boxy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *