Brandnooz box: duben 2020

Krásný den, 

poslední dubnový den mi přišla zase zelená krabice s různými pochutinami. Box byl pěkně těžký, tak jsem byla zvědavá, co tam bude.

co box obsahoval:

 • Podravka
 • Enjoy chips s paprikou a jarní cibulkou
 • Mattoni Multi s příchutí tropického ovoce
 • Nescafé 3in1 Frappé
 • Frisco Mojito a Bellini
 • Kand Jablečný ocet
 • Kikkoman Sójová omáčka
 • Cool Malina a borůvka
 • Penam chlebík Celio

Pro tátu bude určitě ten chleba, který je plný různých semínek, jako jsou třeba lněná a slunečnicová. Já to nesnáším, ale on to miluje. Jinak se jedná o bezlepkové pečivo, což tedy v naší rodině není důležité.

Frappé také určitě poputuje k němu, protože já kafe nesnáším, mamka pije turka do skla (přesně tak, nic jiného nechce). Taťka má naopak rád různé sladké příchuti a jemnější kávu.

Co doma bez problémů spotřebujeme je podravka. Je zde jen malý pytlík, takže to půjde snadno. Na zavařování určitě půjde jablečný ocet. Sójové omáčky jsou sice čtyři, ale jsou to jen takové malé pytlíčky, tak na jedno použití. Mamka je hodně používá do číny a na různé marinády.

 

Co doma určitě nepotřebujeme, je Frisco a Cool plechovka. Nikomu to doma nechutná, takže to vezmu buď do práce, až zase začneme učit maturanty, nebo to rovnou dám kolegovi. Zeleninové čipsy určitě dostane kolegyně Martinka, ta má takovéto věci ráda.

Já určitě ráda ochutnám matonku, kterou si sama kupuji třeba do práce. Příchuť tropického ovoce jsem ještě neměla, tak jsem zvědavá. Radost mi udělaly i bonbony v malé plechovce, které mám z věrnostního programu.

 

Celkově mě tento box moc neuchvátil, je tu spoustu pití a skoro nic není pro mě… Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Brandnooz box: duben 2020

 1. Zuzka

  Ahoj, nečudo, že box bol taký ťažký. U nás by sa využilo všetko, asi okrem sójových omáčok, tie nepoužívam pri varení. Ochutené tekutiny by vypili moji chlapi, mňa by najviac potešilo nescafé 3v1 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mamka používá sojovky do marinád a taky do číny. Já kafe vůbec nepiju, ani alkohol, jsem asi jiná:-)

 2. Stáňa

  Já jsem neodolala a koukla, i když box teprve dostanu. Jsem na chalupě a vyzvedával mi ho manžel, který za mnou v pátek přijede. Na velké nadšení nad krabicí to teda nevypadá.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, no, moc nadšená jsem nebyla. Už i uvažuji nad tím, že to zruším. Většinu z toho nejím, pak nám to doma leží… Mám ráda Glanc box a Cool box, ale tyto klasické boxy jsou mnohem slabší.

    1. ciculka Post author

     Ahoj Stáňo, tak to jsem ráda, že jsi nakonec spokojená:-) Tvůj článek jsem už četla, za chvilku půjdu napsat komentář:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *