Brand box: zima 2023

Krásný den,

ve čtvrtek na mě doma čekal nový brand box, na který jsem se hodně těšila. V poslední době mě hodně baví zkoušet nějaké nové potraviny, tak jsem byla hodně zvědavá. Box jsem získala v rámci spolupráce a na konci článku pro vás budu mít i slevový kód.

co box obsahuje:

 • Racio mini rolky cizrna a hrášek
 • Müsli tyčinka Red Fruits, KetoDiet
 • Lentilky s bílou čokoládou
 • Horalky Peanut Buttrer, Sedita
 • Bohemia Pop Chips zakysaná smetana s cibulkou
 • Pomelo & grep, Birell
 • Pradědovy tyčinky Selský výpek
 • Mouka na perníčky, Babiččina volba

Začnu rovnou tím, co mě zaujalo nejméně. Jedná se o racio rolky, které představují zdravější verzi nějakého mlsání nebo rychlého snacku. V boxu je varianta cizrna a hrášek a myslím si, že v nějakém předchozím byla jiná luštěninová verze. Tyto rolky obsahují vysoký podíl bílkovin a připomínají mi takové ty puffované chlebíčky. Mně to nechutná, ale moje kolegyně Martinka to má ráda, ta jí to vezmu do práce k svačině.

Velkou radost mi udělaly müsli tyčinky od KetoDiet. Tato značka působí celkem lákavě, ale je hodně drahá a zatím jsem nenašla nic, co bych chtěla kupovat pravidelně. Müsli tyčinky mám ráda všeobecně, nosím je do práce na svačinu. Tyto jsou z bezlepkových vloček, mají méně cukru, obsahují maliny a rozinky. Zrovna jsem nemocná, ale doufám, že příští týden půjdu do práce a určitě si je tam vezmu.

Dalším lákadlem jsou rozhodně lentilky. To je moje oblíbená sladkost, i když jsem je už dlouho neměla. Vůbec jsem nevěděla, že existuje i verze s bílou čokoládou, tak se moc těším na testování. Řekla bych, že ty zmizí hned po nafocení boxu:-D

Horalky představují sušenky, které mám celkem ráda, i když si je zase tak často sama nekupuji. V boxu je novinka, která mě zaujala – varianta s jemně slaným arašídovým máslem. Kombinace sladkého a soli je moje oblíbená, tak se i na tyto sušenky těším.

Zvědavá jsem i na nový typ chipsů – pop chips. Jsou tzv. popované, ne smažené. Mají být křupavé a připravují se za pomoci tlaku a tepla. V boxu byla verze se smetanou a cibulkou. Chtěla jsem je vzít na hráčský večer, ale místo toto jsem na nemocenské. Hráčský večer ale určitě bude, takže se bez problémů zužitkují a já je ráda ochutnám.

Co mi fakt v boxu vadí, to je další birell. Mám pocit, že verze grep a pomelo tu už i byla, není to žádná novinka. Doma to nikdo nepije, takže to donesu do práce a u někoho to udám. Tato příchuť by měla být prý nejoblíbenější ze všech.

Další slané mlsání na hráčský večer představují pradědovy tyčinky. Jsou extra dlouhé, dělají se podle tradiční receptury z Jeseníků. Selský výpek je rozhodně originální příchuť, tak jsem tedy hodně zvědavá. Má to připomínat pečený bůček na cibulce.

Posledním kouskem je mouka na perníčky od značky Babiččina volba. Ta už v boxu jednou byla, mám ji ještě doma. Perníčky doma neděláme, nikdo je nemá moc ráda. Upeču z toho klasický perník na plech, to chutná všem. Spotřebovat mouku tedy pro mě nebude problém.

Únorový box se za mě hodně povedl. Birell mě fakt štve, ale ostatní je v pohodě (rolky dostane Martinka). Nejvíce mě nadchly samozřejmě sladkosti:-) V krabici na mě čekaly ještě produkty za hodnocení a také časopis o výletech. Více informací o boxu najdete na stránkách novinkyschuti.cz a já mám pro vás slevový kód ciculka10, který platí do konce února. K první objednávce získáte slevu 10% a dva bonusové produkty, což se rozhodně hodí. Jak se box líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Brand box: zima 2023

 1. Helena

  Děkuji za nakouknutí do krabice. Zaujaly mě ty popchipsy – ty občas kupuji od jiné značky.
  Mouky Babiččina volba se mi opravdu neosvědčily – hezké obaly, hodně druhů, ale obsah nic moc.
  Hani, měj příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já si sama tuto značku mouky taky nekupuji. Na chipsy taky moc nejsem, občas si koupím křupky nebo pom bär, ale to už musí být.

 2. Stáňa

  Hani, já byla s boxem celkem spokojená, i když tam nebylo nic, z čeho bych vyloženě jásala. Birell taky nevyužiju, ale tyhle kousky z boxů tu schovávám pro syna nebo jeho slečnu, když přijedou autem, tak se jednomu z nich hodí. Jinak mne naopak potěšily ty minirolky (už jsem jich v pátek v práci půl balíčku snědla :D), lentilky jsem snědla taky, ale na mne jsou hodně sladké. Věci od KetoDiet mi většinou nechutnaly, tak jsem zvědavá, jak u mne dopadnou ty tyčinky :).
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, mě by zase ty sladkosti nadchly nejméně, ale vše ostatní bych využila. Takže za mě asi jeden z těch lepších obsahů boxů.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, mě teda obsah příliš nenadchl, já jsem naopak fanda do těchto nealko piv typu Birell. Nicméně chápu, že opakování produktů je prostě na prd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *