Brand box: podzimní vábení

Krásný den,

ve čtvrtek mi dorazil nový brand box, který překvapivě nese název Podzimní vábení. Myslím si, že měl ale přijít o pár dnů dříve, kdy ten podzim dával větší smysl:-D Krabice tentokrát není tak nadupaná, jsou zde spíše objemné záležitosti.

co box obsahuje:

 • Delikates okurky, Efko
 • KitKat cereálie, Nestlé
 • švestková povidla, Podravka
 • sušené pekařské droždí, Vitana
 • cukr skořicový, Vitana
 • Bio hladká mouka, Babiččina volba
 • hladká mouka na křehké těsto, Babiččina volba

Já mám moc ráda kyselé okurky a nejvíce mi vyhovují ty malé a hodně křupavé. Právě proto mě potěšila sklenice od Efka, kde jsou okurky velké 3 – 6 cm, což je prostě paráda. Podle etikety jsou okurky naložené v delikátním sladkokyselém nálevu a byly nasbírané ručně.

V boxu byla i obrovská krabice s KitKat cereáliemi. Já si spíše kupuji müsli, ale je mi jasné, že tyto cereálie mi budou taky chutnat. Jsou z mléčné čokolády, která je tvořena 100% udržitelným způsobem. Máme si je zalít mlékem a užít si je k snídani.

Vůbec jsem netušila, že Podravka by mohla dělat i džemy nebo povidla, ale v boxu jsem objevila právě ta švestková povidla, která mám všeobecně ráda. Neobsahují konzervanty a ani barviva. Povidla doma používáme, taky si je i občas děláme domácí, takže to určitě spotřebuji bez problémů.

V boxu byly i dva malé sáčky. První z nich ukrýval sušené pekařské droždí. Je skvělé, že je zde rovnou napsané, že sáček odpovídá půlce jedné kostky. Mně třeba více vyhovuje to sušené, jinak se vždy strašně peru s tím kváskem. Skořicový cukr jsem už viděla normálně v obchodě. Mám tyto ochucené cukry na pečení ráda, nejvíce kupuji ten citronový.

Nakonec jsem si nechala dvě mouky od značky Babiččina volba. První z nich je klasická hladká, ale je v bio kvalitě. Asi jsem nikdy žádnou bio mouku nezkoušela, tak jsem zvědavá, jestli pocítím rozdíl. Druhá mouka je také hladká, ale je určená speciálně pro výrobu křehkého těsta. To já dělám tuze nerada, tak jsem zvědavá, jestli se mi to s touto moukou bude dělat lépe.

Navíc byl v boxu časopis s recepty z drůbeže a dvě plechovky. Obsah tohoto boxu mi přijde spíše praktický, ale na druhou stranu zase všechno využiji. Jsem zvědavá na ty KitKat cereálie, to bych si sama asi nekoupila. Jak se obsah líbí vám? Co vás zaujalo nejvíce? Kupujete si běžně tyto speciální mouky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Brand box: podzimní vábení

 1. Helena

  Hani, použít se dá opravdu asi všechno. S Babiččinou volbou nemám dobré zkušenosti, koupila jsem ji hned když se objevila na trhu a spokojená jsem nebyla. Možná jí dám ještě šanci… Speciální mouky kupuji.
  Měj hezkou sobotu, Helena

 2. Lucie

  Ahoj, kupuji co se týče mouky jen klasiku, hladkou, polohrubou a hrubou. Ale obsah boxu se mi líbí, využila bych úplně všechno.

 3. Stáňa

  Hani, článek jsem v pátek přeskočila, protože jsem box ještě neměla doma a nechtěla jsem se připravit o překvapení. Dneska dorazil, článek o něm už mám sepsaný, tak jsem si přečetla ten tvůj … :). Musím říci, že mi box přišel snad nejslabší z těch letošní – málo produktů, malá hodnota, málo novinek…
  Jinak já speciální mouky zkouším jen z boxů, jinak používám jen klasickou „trojkombinaci“ – hladká, polohrubá, hrubá. Nebaví mne mít doma načnutých x pytlíků (už proto, že v paneláku člověk nikdy neví, kdy se odněkud zjeví potravinoví moli). Babiččinu mouku sama nekupuju, ale měla jsem pár balení z boxů a problém jsem s ní neměla.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem spokojená z hlediska spotřeby, to zvládnu vše. Naopak mi to přijde takové chudé a ani ne moc hodnotné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *