Brand box Podzimní vábení: říjen 2023

Krásný den,

ve druhé polovin měsíce mi orazil zase nový Brand Box, který nesl podtitul Podzimní vábení. Krabice byla nyní lehčí než v poslední době, takže jsem si říkala, že tam asi nebude žádný nápoj. Měla jsem pravdu:-) Box jsem v rámci spolupráce obdržela za sníženou blogerskou cenu.

co box obsahuje:

 • těstoviny Cornetti Rigati, Adriana
 • Fini Mini Noodles, Podravka
 • Jacobs Velvet Crema, Jacobs
 • proteinové müsli basic jemné, Ketodiet
 • Mléčná čokoláda Borůvka a cookies, Studentská pečeť
 • Griloané tortilly, Funtastic
 • Večerní chlebík, Penam
 • Chio Tortillas, Chio

Jako první jsem vybalila těstoviny od celkem populární značky Adrianna. Já si většinou kupuji nějaké levnější, ale tyto ráda vyzkouším. Jedná se o směs Cornetti Rigati a jejich zvláštností je, že se dají udělat rovnou na pánvi, není třeba je zvlášť předvařit. Už jsem si k nim koupila nivu a udělám k nim sýrovou omáčku.

Podravka přivedla na trh asijské nudle v polévce. Jedná se o instantní pokrm, který by měl být hotový za tři minuty. Součástí balení je i koření a k tomu ještě sáček s extra chilli navíc. Já na tyto nudle moc nejsem, ale předala jsem je taťkovi, který má v Brně různé instantní polévky.

Radost mi udělala káva Jacobs Velvet Crema, kterou kupuji pravidelně taťkovi. Tentokrát je v sáčku, z kterého se přesype do původní sklenice. To mi přijde praktické, kávu už si taťka odnesl:-)

Ketodiet se v boxu objevuje docela často a já jsem za to ráda, protože mě tato značka zajímá. Tentokrát je v boxu müsli, které se skládá z jemně namletých vloček, oříšků a mandlí. Dá se použít i jako strouhanka, což mě zaujalo. K müsli se hodí bílý jogurt nebo mléko. Já snídám müsli s jogurtem ráda, přidávám si k tomu nejčastěji nějaké ovoce a jsem moc spokojená.

Sladká sekce byla nyní zastoupená jen obří čokoládou Studentská pečeť. Jedná se o novinku Borůvka s cookies. Já mám tyto kombinace moc ráda a s taťkou jsme ji již snědli:-) Jen mě docela zarazila doporučená cena 149,90 Kč, to je tedy děs!

Novinkou jsou již dopředu ogrilované tortilly, které se hodí na různé wrapy. Docela mě zaujal recept na tortillové rolky, které jsou připravené na způsob jednohubek. V balení jsou čtyři tortilly, to mi přijde akorát.

Dopředu bylo avizováno, že v boxu bude produkt s kratší dobou trvanlivosti. Jedná se o večerní chlebík od značky Penam (tu principiálně nepodporuji), ale samozřejmě chleba nevyhodím, když v boxu byl, to by bylo plýtvání. Chléb je plný různých semínek, má vysoký obsah vlákniny a bílkovin a nízký obsah cukru. Hodí se dokonce i při low carb stravě. Já nemám tento typ pečiva ráda, takže ho mají rodiče, kterým naopak velmi chutná.

Posledním kouskem jsou Chio Tortillas Nacho Cheese, tedy sýrové krekry. Já nemám tento typ mlsání moc ráda, tak nevím, jestli si to nechám, nebo to spíš vezmu na nějaké hraní apod.

Za mě je box lehce nadprůměrný. Nějakým způsobem využiji vše, osobně mě zaujala nejvíce čokoláda a müsli a taky se docela těším na ty těstoviny. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Brand box Podzimní vábení: říjen 2023

 1. Stáňa

  Já jsem byla celkem spokojená (ostatně jsi u mne už hodnocení boxu mohla číst). Tuším tedy, že čokoláda na mne bude hodně sladká, ale ochutnám. Jen řeším, co s kafem – u nás instant nikdo nepije (kafaři jsou jen manžel, máma a synova žena a ti jsou všichni vybaveni kapslovými kávovary). Budu se muset zeptat po sousedech :).
  Zaujaly mne musli KetoDiet, tortilly a těstoviny. A mne chutná i ten chleba.

 2. Lucie

  Ahoj, moje rozmlsané já by obsah hodnotilo vesměs pozitivně, ale to reálné já by ihned poslalo pryč čokoládu, kávu, krekry i instantní nudle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *