Brand box: listopad 2021

Krásný den,

možná vás překvapil název článku, ale vysvětlení je snadné – změnil se název boxu. Koncept zůstává stejný a box s novinkovými potravinami mi zase po dvou měsících dorazil domů. V avízu bylo, že tam bude i něco s blížící se minimální trvanlivostí. Já jsem doma na neschopence, takže jsem si to od kurýra v pohodě převzala. Mám výhodné předplatné v rámci spolupráce.

co box obsahuje:

 • wasabi křen
 • hořčice Dijona
 • tekuté koření Podravka Natur
 • Bramborové lokše, Dr. Oetker
 • Corny Smoothie
 • plundrovaná špička s krémovou náplní, Penam
 • chipsy Pečené s rajčaty a oregánem
 • Birellády od Birrelu
 • funkční čaj, Ahmad Tea
 • březová šťáva s chutí šípku

Wasabi křen určitě vyzkouší mamka. Je škoda, že box nedorazil o dva dny dříve, pekla jsem mamce vepřové koleno, k tomu by se určitě hodil:-)Já na křen nejsem, pro mě je to moc pálivé. S wasabi bych to asi ani nepřežila:-D

Dijonská hořčice je produkt, který doma vždy máme. Já ji používám jen na vaření, ale mamce chutná i třeba k nějaké klobáse. Za mě je zase moc ostrá na běžné jídlo, ale do marinád je perfektní. Značku Reine de Dijon vůbec neznám, tak se těším na testování.

Tekuté koření od Podravky není nic úžasného, ale doma vždy něco takového máme. Tato verze nemá žádná éčka a přidaný glutamát. Marinuji maso velmi často, takže ho bez problémů spotřebuji.

Pojem lokše neznám, u nás doma tomu říkáme bramborové placky. Tyto polotvary vůbec nekupuji, ale emám problém je vyzkoušet.

Corny přesnídávky se smoothie ovocem obsahují i ovesné vločky. V boxu byly dvě varianty – banán, hruška, pomeranč a mango s hruškou. Láká mě více ta první, ale ráda vyzkouším oboje. Do práce na svačinu se to hodí vždy:-)

Zeleninové chipsy znám z těchto boxů už celkem dobře a překvapivě mi i chutnají (jednou jsem je vzala na chatu a jedla jsem je jen já:-D). Tyto jsou z rajčat a obsahují i oregano, což je kombinace, která mi v poslední době zrovna moc nechutná, takže je asi vezmu do práce a kolegyně Martinka bude mít zase radost. Jí chutná to zdravé mlsání:-D

Co už není tak zdravé, ale já si to určitě užiji, je ta špička s krémem od Penamu. Penam není zrovna firma, kterou bych nějak ráda podporovala (kvůli majiteli, ne kvůli jídlu), ale na špičku se těším. Jsem pořád nemocná, tak nemám zrovna náladu na pečení.

Nakonec jsem si nechala to slabší. Zase jsou tu ty birellády. Já nenávidím pivo v jakékoliv podobě, mamce toto vůbec nechutná, takže někoho obdaruji. Jsou tu hned tři varianty – bezovka, citronáda a ledový čaj s broskví.

Funkční čaj od značky Ahmad Tea mám v boxu ve verzi Immune. Ta by se mi v současné situaci asi hodila, ale jsou to bylinné a zelené čaje, což fakt nesnáším. Ani nikdo jiný je doma nepije, takže je odnes do sborovny, kde se jich snad někdo ujme.

Nakonec je tu březová voda s chutí šípku. V boxu už jednou březová voda byla, ale klasická. Zkoušela jsem ji, ale nechutnala mi. Šípková varianta mě vůbec neláká, takže ani ta doma nezůstane.

V boxu byl ještě časopis s recepty, který v něm byl už několikrát (mám ho doma já, ode mě ho dostaly už dvě kolegyně…). Za mě je to takový lepší průměr, není tu nic, z čeho bych si sedla na zadek, ale je tu dost praktických věcí. Jak se obsah líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce a který nejméně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Brand box: listopad 2021

 1. Helena

  Hani, už jsem to psala u Stáni – čaj jsem měla už loni, takže to je fakt novinka se zpožděním. Wasabi mám ráda, ale jinak – nic moc.
  Přeji hezkou neděli a už se uzdrav!!!
  Pa, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   to máš mnohem větší přehled než já:-) Zítra už jdu do práce, pondělí mám zrovna dost výživné, tak se na to duševně připravuji:-)

 2. Stáňa

  Hani, moje hodnocení už si četla… Nejmíň mne zaujalo tekuté koření od  Podravky (spíš, že je to takovoá nuda, než že bychom ho časem nevyužili). Špičku už manžel snědl a hodnotil ji poměrně kladně. Ještě nevím, co podniknu s bireládami – jestli zkusím ochutnat nebo jestli je posunu synovi a jeho slečně. Jinak se u nás asi spotřebuje vše.
  Hezkou neděli

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   špičku jsem měla dneska k snídani a byla v pohodě. Moc si tyto prefabrikované sladkosti nekupuji, ale třeba na cesty je to dobré. Bylo tam dost krému, neměla jsem s tím problém. Birelády jsem zabalila kamarádce, která se má dneska večer stavit pro Avon. Doufám, že si pamatuji dobře, že říkala, že jí chutnají různá ovocná piva a tyhle věci. I kdyby ne, má smůlu, dneska to dostane:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *