Brand box: Léto klepe na vrátka

Krásný den,

na konci června mi dorazil i nový brand box, jehož podtitul zní: “ Léto klepe na vrátka“. Má obsahovat novinky a tipy z regálů našich potravin. Krabice mi tedy tentokrát přišla poněkud poničená, ale všechny produkty byly v pořádku. Já mám box v rámci spolupráce za sníženou blogerskou cenu. Vy si ho můžete také objednat na www.novinkyschutí.cz.

co box obsahuje:

 • Semtex Street Water funkční voda
 • Cool Tmavá švestka nealko
 • Mazagrande Yuzu Tonic
 • Ondráškovka Grapefruit jemně perlivá
 • medová granola, Fitness
 • rýžová tyčinka v belgické čokoládě, Bombus Rice Bar
 • chipsy Joxty 22% Protein
 • Mattoni Imuno

Funkční voda je neperlivá voda bez konzervantů, obsahuje vitaminy a minerály, napomáhá regeneraci svalů a je vhodná pro sportovce. Toto je určitě novinka, nikdy jsem o tom neslyšela. Myslím, že ji dám tátovi, aby ji vyzkoušel po cvičení.

Cool Nealko nejsou nápoje pro mě, vůbec mě to neláká, i když to neobsahuje alkohol (celkově nenávidím pivo). Švestková příchuť zní dobře, má se jednat o první tmavý drink v sekci Cool. Předpokládám, že to vezmu na chatu a kolegové to vypijí.

Mazagrande už úplně nesnáším. Doma to nikdo nechce, v práci to nikdo nechce… Tentokrát je zde žhavá novinka, která hodně koresponduje s trendy kaváren. Je vhodná pro všechny fanoušky espresso tonic, kde najdete právě exotický dotek yuzu.

Ondrášovka je tradiční perlivá voda. V boxu je příchuť grepu, což je podle mě novinka (aspoň podle reklam v TV). Grepové příchutě vůbec nemám ráda, ale moji rodiče je milují, takže vodu dostanou oni. Věřím, že ji bez problémů vypijí.

Konečně jsou zde i nějaké zajímavé kousky pro mě:-) Granola s medem vypadá lákavě, dám si ji určitě s bílým jogurtem a ovocem. Obzvlášť v létě to představuje moji oblíbenou snídani.

V boxu byl i pytlík s chipsy. Byl zespoda prasklý, očividně prdnul při nešikovné manipulaci s boxem. Jedná se o zdravé upínky, které obsahují vysoký podíl sójového proteinu. Já mám variantu chilli & limetka. Část chipsů se mi vysypala ven, takže to asi vyzkouším, i když se trochu bojím toho chilli:-D

Zaujala mě i rýžová tyčinka Bombus. Já mám variantu s bílou čokoládou a nechám si ji zcela sobecky jen pro sebe. Tyčinka zároveň obsahuje denní dávku hořčíku, což je skvělé. Vezmu si ji do práce na svačinu, přijde mi to jako ideální dopolední snack.

Posledním produktem je další drink, tentokrát plechovka ukrývá novinku ze segmentu značky Matonni. Imuno drinky kombinují ovocnou chuť, bublinky a, minerály, vitamíny a nízký obsah cukru. V boxu jsem měla variantu pomeranč s mangem a přiznám se, že by se mi asi více líbila verze kiwi, ananas a jablko. Jestli tu druhou variantu potkám v obchodě, určitě ji vyzkouším. Plechovku si jdu dát rovnou chladit, abych si ji mohla vzít zítra do práce.

Celkově mi přijde box průměrný, protože je tu zase pro mě děsné Mazagrande a Cool nealko, ale i hodně lákavá granola, Matonni Imuno a Bombus tyčinka. Jak se box líbí vám? Chutná vám Mazagrande? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Brand box: Léto klepe na vrátka

 1. Helena

  Hani, pití bylo v krabici celkem dost :o)
  Jsem zastáncem klasické, silné kávy, kávové nápoje fakt nevyhledávám. Mazagrande jsem ještě neochutnala, věříš…
  Měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, mně v létě přijde větší množství nápojů celkem OK a nevadilo mi. U mne taky pivo poputuje k synovi, my doma ani jeden ochucená piva nepijeme. A Mazagrande – to je škoda slov, přesně jak píšeš – doma to nikdo nepije, v práci to nikdo nepije…. Naskýtá se tedy nerudovská otázka „Kam s ním?“ (jídlo vyhazuju nerada).
  Chilli v chipsech se neboj. Já už chipsy zbodla a příchuť je poměrně decentní (a já mám hodně malou snašenlivost pálivého ;-)).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   nakonec si to odnesla kamarádka, ale myslím, že netuší, co to je. Chipsy mi přišly prdlé, ochutnala jsem je a nebylo to tak hrozné.

 3. Lucie

  Ahoj, hodně nápojů, ale budiž, je třeba dodržovat pitný režim, v létě obzvlášť. Ale radost bych měla jen z granoly a tyčinky a to je dost málo,

 4. Erika

  Ahoj Hani, boxík mi tedy přijde dost poslabší, přesně jak píšeš, Mazagrande nikdo nechce, ani milovníci energy drinků. Obsahuje slušné množství alergenů a ani chutově, není o co stát. Granola a chipsy by mě taky potěšily. Krásně jsi to sepsala. papa a pěkný den. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *