Brand Box: Back to School

Krásný den,

v pátek se mamce povedlo vyzvednout nejnovější Brand Box, který mám předplacený v rámci spolupráce. Box nese podtitul Back to School a obsah by měl potěšit malé i starší mlsouny. Více informací najdete na webu novinkyschuti.cz.

co box obsahuje:

 • mléčná fidorka s kakaovou náplní
 • Bohemia čočkové chipsy s příchutí paprika
 • ovesná kaše Natural Len a chia
 • JOJO jednorožci
 • Kitkat Chunky Karamel
 • plundrovaný závin krémový s malinovou náplní
 • Mentos vitamínové žvýkačky
 • kečup Vegas ostrý
 • Bonavita minutové ovesné vločky
 • Hannasaki čaje produkt Jamasaki
 • Podravka ajvar jemný

Fidorky jsou moje oblíbené mlsání a tato mléčná s kakaovou příchutí by měla být již ve stálé nabídce. Má růžový obal s různým designem. Já jsem ji už měla a chutnala, takže i na tuto se těším.

Čočkové chipsy představují zdravější verzi mlsání, kde je o 40% méně tuku. Mají mít unikátní tvar a také příchuť papriky. Tu já tedy nesnáším, takže chipsy pošlu dál. Je to rozhodně ale zajímavý produkt.

Ovesná kaše má mít vyváženou recepturu bez laktózy. Obsahuje 76% celozrnných vloček a 9% semínek chia. Já mám ovesné kaše celkem ráda, ale tuto dám kolegyni Martince, která si je nyní kupuje, protože mají nízký obsah cukru.

Jojo sladkosti mám vesměs všechny moc ráda (vadí mi jen lékořice), v boxu byly jednorožci, které jsem nikdy neměla. Jedná se o pěnové želé s příchutí broskve, citronu, grepu a maliny. Už se moc těším, až bonbony vyzkouším, vypadají dobře.

Kitkat tyčinky znám, ale moc si je nekupuji, protože jsou opravdu hodně čokoládové a sladké. Tato novinka má příchuť karamelu, což mě tedy dost láká, tak ji určitě otestuji, až mě bude honit mlsná.

Produkt, který měl avizovanou blížící se minimální trvanlivost, je novinka od firmy Odkolek. Je to plundrovaný šáteček s krémovou náplní a malinou příchutí vypadá opravdu Dobře. Asi si ho dám zítra k snídani:-D

Upřímně si myslím, že mi žádné žvýkačky nedodají nějaké zásadní množství vitamínů, ale tyto od Mentos by měly mít citrusovou příchuť a mají obsahovat vitamíny B6, B12 a C. Bez problémů je spotřebuji, i když nejsem úplně žvýkačkový typ.

Zaujal mě i kečup od značky Vegas, který má ve složení 140 gramů rajčat na 100 gramů kečupu. Obsahuje škroby a má ostrou příchuť, které se trochu bojím. Zkusím ho, a jestli bude hodně pálit, dám ho našim, kteří mají ostré rádi (já jsem děsná citlivka).

Minutové ovesné vločky od Bonavity se mi moc líbí. Jsou velmi jemné, extra tenké, celozrnné a rychle nasáknou tekutinu. Jsou dobré i do jogurtu, není třeba je nějak dlouze zpracovávat. Já ráda snídám jogurt s něčím, takže vločky mi budou dělat nyní společnost.

Ajvar od Podravky byl v boxu už několikrát. Jedná se o zeleninou omáčku, kde dominují papriky, které já nenávidím. Ajvar tedy poputuje určitě k našim, mamka ho bez problémů zlikviduje.

Posledním produktem je sáček speciálního čaje Jamasaki, který kombinuje jasmínový zelený čaj a červený čaj Pur – Eh. Měl by rychle odstraňovat toxické látky z těla a odbourávat tukové vrstvy. To zní fakt zajímavě, ale nevím, jestli tu kombinaci čajů zvládnu.

Celkově jsem s tímto boxem dost spokojená. Je tu hodně věcí, opravdu mix mlsání i zdravějších kousků. V krabici byl ještě časopis, ale to není čtení pro mě. Dále jsem tam měla chipsy a vodu, což jsou věci z předchozích boxů. Jak se box líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Brand Box: Back to School

 1. Helena

  Hani, opravdu hodně sladkostí a pochutin. Kaše, vločky, ajvar a čaj bych jistě spotřebovala.
  Přeji hezkou neděli, Helena

 2. Stáňa

  Já mám zrovna rozsepsaný článek :). Časopis a jednorožce už jsem poslala dál (kolegyně si je vzala pro děi), ale zbytek se u nás využije. Kečup tedy určitě jen manžel – mám to s ostrými věcmi podobně jako ty :). Už jsme zlikvidovali ten závin – nebyl špatný.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem zapomněla dát ten časopis kolegyni, když tu dneska byla… Ostrý kečup dostanou naši, já jsem fakt citlivka.

 3. Babilenka

  Ahoj Hani, zaujaly mě bonbóny s jednorožcem – toho mají rády vnučky, podívám se po nich. A Fidorky má zas rád můj muž. Já kaše snídám většinou každý den, ale ne instantní, vařím většinou z vloček, pohanky. Přeju hezký nový týden, Lenka
  http://www.babilenka.cz

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni, gumové medvídky a další želé bonbony mám ráda, i když si je zase tak často nekupuji. Fidorky mi také chutnají. Vločky využiji na snídaně, přesně jako ty. Pohanka mi tedy ale vůbec nechutná.

 4. Lucie

  Ahoj, já bych z obsahu byla nadšená. Ty JoJo dobroty bych tam sice mít úplně nemusela, protože je nejím a kečup kupuji zásadně jemný, na ten ostrý nejsem, ale i tak si myslím, že je box hodně zajímavý.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám jojo docela dost ráda:-) Taky si kupuji jemný kečup, ale ten ostrý aspoň zkusím, když to bude moc, dám to našim, jim to nevadí.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   hele, zrovna ajvar jsem dala včera kolegyni. Mamka řekla, že doma ještě tři má (byly v boxu fakt několikrát), tak jsem je udala jinde. Chipsy brali naši v sobotu na nějakou akci, já na to moc nejsem.

 5. Sabina

  Ahoj Haničko, teda tentokrát vážně trefili dost využitelné věci. Já papriky ráda, ale ne sterilované Ajvar není moc nic pro mě. Kečupu ostrého i běžného mi u nás spotřebujeme kila, děláme si různé samodomo dipy nebo do toastů, špaget, pizza šněků. Prostě se nikdy neztratí 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *