Balzámy na rty A-Z z Oriflame

Krásný den,

asi jste si už všimli, že mám velikou slabost pro zabarvené balzámy na rty. Já jsem byla vždy spíše lesková než rtěnková a tento typ balzámků je taková příjemná alternativa. Naposledy mě okouzlily balzámy na rty A-Z od značky Oriflame. Sehnala jsem je v katalogu za cca 100 Kč. Vybrala jsem si dva odstíny – Soft Fig a Rose Cloud.

Balení balzámků je povedené. Je to sice plast, ale je hodně pevný a docela těžký, takže působí opravdu dobře a docela draze. Všechny obaly jsou v takové pudrově růžové, takže jednotlivé odstíny od sebe odlišíte pouze polepkou na spodu tubičky. Parfemace tohoto produktu je hodně jemná a nevtíravá, nic násilného (nemám moc ráda silně parfémované rtěnky).

Samotné balzámky mají docela pevnou konzistenci a v tubě vypadají docela matně a sytě. Po nanesení jsou ale docela dost jemné a jen lehce zabarvené, nemusíte se bát nějaké divočiny. Rty jsou hodně přirozeně lesklé, není to tak výrazné jako klasický lesk na rty. Výdrž je hodně průměrná, ale co byste také chtěli od balzámu na rty, že? Na rtech nedělají žádnou neplechu a bez problémů se dají znovu doplnit a upravit.

vlevo Rose Cloud, vpravo Soft Fig

Já jsem si tedy vybrala dva odstíny ze čtyř nabízených. Jsou to ty nejtmavší, nude barvy pro mě fakt nejsou. Odstín Rose Cloud je světlejší a studenější. Na mně je docela do růžova, ale já mám své rty přirozeně docela dost tmavé, takže toto je taková moje normální barva:-)

Soft Fig je od pohledu výraznější, tmavší a teplejší odstín. Na mně jde lehounce do cihlova, ale fakt to není nic dramatického. Největšího rozdílu si asi všimnete, když vidíte oba produkty vedle sebe na fotce.

Celkově jsem s balzámky moc spokojená a ráda je nosím, někdy i do respirátoru (už jsem na to nějak rezignovala, já se prostě malovat chci). Je pravda, že stojí přes stovku a Labello seženete za polovinu ceny a je stejně dobré, ale i tak jejich koupě nijak nelituji.

Máte rádi zabarvené balzámy na rty? Používáte značku Oriflame? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Balzámy na rty A-Z z Oriflame

 1. Helena

  Haničko, ráda čtu tvou chválu, protože mě se balzámy v rtěnce moc neosvědčily. Po čase se začaly matlat a jeden jako by tál a zlomil se. Nepamatuji si, co to bylo za značku. Barvy ti sluší obě!
  Měj pohodový den, Helena

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, oba dva vypadají skvěle. Mamina teď zrovna z Oriflame má jednu z jejich rtěnek a také jí používá místo balzámu a je z toho úplně nadšená. Já se momentálně snažím vypatlat produkty na rty, co už doma mám a že jich není vůbec málo, na takových deset kousků to vydá bez problému.

  Měj se fajn 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   kdybys věděla, kolik produktů na rty mám doma já… Taky se je snažím dodělávat, ale moc mi to tedy nejde..

 3. Lucie

  Ahoj, já mám zabarvené balzámy na rty ráda už z doby, kdy se mamce nelíbilo, že jsem na líčení se ještě mladá, tak zabarvené balzámky bývaly takový fajn kompromis, co mít na rtech:-) To tehdy ještě frčely balzámky Labello a Baby lips. Jinak oba odstíny moc hezké, sluší ti:-)

 4. Stáňa

  Hani, já používám spíš klasické balzámy nebo rtěnky. i když teď mám jeden zabarvený od Blistexu rozpoužívaný v práci. Tyhle jsou pěkné oba, mně se víc líbí ten Soft fig.
  Hezký víkend

 5. Eliss

  Oba balzámy vypadají opravdu moc hezky, pěkné odstíny. Já si teď z Oriflame objednala masážní olej s avokádem, který je zároveň i na konečky vlasů, nemůžu si ho vynachválit, jsem s ním moc spokojená 🙂 Přeji ti hezký víkend!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *