Balea sada s granátovým jablkem

Krásný den,

nedávno jsem vám ukazovala v jednom novinkovém článku sadu od značky Balea. Koupila jsem ji na eshopu DM drogérie, ale samozřejmě ji seženete i v kamenných prodejnách. Jedná se  sadu s granátovým jablkem, která obsahuje tělovou emulzi, tělový peeling a krém na ruce.

Zaujala mě parfemace granátového jablka, což je vůně, kterou mám moc ráda. Dost mě tedy překvapilo, když jsem zjistila, že všechny produkty voní spíše po růžích. Sada mi přišla v papírové krabičce a řekla bych, že by to mohl být i velmi povedený dárek (minimálně já bych z toho měla radost:-)

Tělová emulze s granátovým jablkem

Už jsem jednu tělovou emulzi Balea doma měla, takže jsem si nedělala moc veliké naděje, že by tato byla nějak lepší. Samozřejmě nebyla:-) Emulze se ukrývá ve větší plastové tubě, která stojí na odklápěcím víčku. Tuba je pěkně měkká, takže se mi bez problémů povedlo vše vymačkat. Popisky jsou jen v němčině, český text je jen na krabičce. Emulze je takové klasické tělové mléko, má celkem řídkou konzistenci, světlou krémovou barvu a trochu hůře se vstřebává. Právě s tím mám největším problém. Hydratuje hodně průměrně, je to rozhodně určené pro někoho, kdo nepotřebuje nic lepšího.

Krém na ruce s granátovým jablkem

Krém na ruce má stejné balení jako tělová emulze, je to vlastně jen taková zmenšenina. Balení mi vyhovuje, povedlo se mi vše spotřebovat. Krém voní hezky po růžích, má světlu barvu a bez problémů se vstřebává. Jeho hydratační účinky jsou normální. Není to zrovna ten nejlepší kousek, který znám, ale rozhodně lepší než verze Copacabana, která mi vůbec nesedla. Ráda jsem ho používala, dalšímu balení bych se určitě nebránila.

Tělový peeling s granátovým jablkem

Peeling je v malé plastové dóze se šroubovacím víčkem. Jeho objem není moc veliký. Zde jsem vůni cítila nejméně, celkově to byl velmi málo parfémovaný produkt. Jedná se o solný peeling, který obsahoval olej z granátového jablka. Byl pěkně hrubý, na pokožce velmi příjemný, jen připomínám znovu tu solnou část, která může štípat na podrážděné pokožce. Vůbec mi nevadil na ruce s ekzémem, ale tam, kde jsem byla poškrábaná od kocoura, jsem to pořádně pocítila.

Na tuto sadu s granátovým jablkem jsem se hodně těšila, ale byla jsem dost překvapená, když jsem zjistila, že voní úplně jinak. Nakonec mi to zase tak moc nevadilo, protože vůni růží mám taky ráda, ale koupila jsem si něco jiného, že? Nejlepší byl určitě peeling, pak krém na ruce, tělové emulze má Balea prostě slabší.

Jak se tato sada líbí vám? Koupili jste si nějakou sadu pro sebe nebo jste ji vybrali jako dárek k Vánocům pro vaše blízké? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Balea sada s granátovým jablkem

 1. Lucie

  Ahoj, sada je moc hezká, coby z dárku bych z ní radost určitě měla. Nejvíc by mě lákal ten peeling, od Balei jsem kromě těch sprchových peelingů žádný asi neměla.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem si peeling taky užívala nejvíc, já je mám prostě nejraději:-) Teď používám ten z Avonu a pak půjdu na ty další limitky Balea a taky se na ně těším:-)

 2. Helena

  Sada v krabičce vypadá moc hezky. Tvé hodnocení taky není špatné, tak proč nevyzkoušet.
  Haničko, měj příjemný večer, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Bohunko,
   tak doufám, že to bude něco skvělého, co ti bude moc vyhovovat a co si budeš užívat:-) Měj se krásně!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám slabost pro různé kosmetické sady a balíčky, strašně se mi líbí, i když bych si sama třeba všechny produkty nekoupila. Tady to bylo v pohodě, byly tu věci, které běžně používám. Už jsem je i všechny dodělala a byla jsem celkem spokojená. Sice mě překvapila ta parfemace, ale růže jsou taky ok:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *