Balea pytlíčkové masky – recenze

Krásný den,

při mé poslední DM drogérie jsem si udělala radost i jejich limitovanou edicí pytlíčkových pleťových masek. V nabídce mají širokou škálu různých variant, každá stojí 12,90 Kč. Pytlíček má dvě části, já mám vždy jednu na celý obličej, krk a dekolt (maskuji opravdu důkladně). Sobě jsem vybrala variantu Mango a maracuja a s výtažky z Mrtvého moře.

Maska s výtažky z Mrtvého moře

Tato maska je určená pro problematickou pleť, obsahuje bahno z Mrtvého moře, zinek, minerály a výtažky z mořských řas. Podle popisu by měly být součástí i zrníčka z meruněk, ale ty jsem nikde nepocítila. Já mám masky z Mrtvého moře moc ráda, dělají mojí pleti dobře, když potřebuje nějaké hlubší čištění. Maska má jemnou parfemaci, zasychá do pevné krusty, která se trochu hůře smývá. Pleť je po aplikaci hezky vyčištěná, hebká a hladká. Maska zbytečně nevysušuje. Je moc příjemná, asi mám ale raději o kapku tu z Avonu z řady Planet Spa.

Maska Mango a maracuja

Tato maska obsahuje výtažky z manga a maracuji, které pomáhají s výživou pleti. Kromě toho bychom měli najít ve složení kyselinu hyauronovou pro hydrataci. Maska je určená pro všechny typy pleti. Má krémovou konzistenci s velmi příjemnou sladce ovocnou vůní. Na pleti je maska příjemná, neštípe, dobře se smývá. Pleť je po aplikaci opravdu hebká a hladká, ale pocit hlubší hydratace a výživy prostě nemám.

Obě masky byly fajn za tu cenu, ale přiznám se, že znám i lepší, které vyjdou také na dobrou cenu (např. Planet Spa z Avonu). Máte rádi tyto pytlíčkové masky Balea? Jaká je vaše oblíbená varianta? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

12 thoughts on “Balea pytlíčkové masky – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, já už na několik od Baley měla alergické reakce, takže si je nekupuji, radši sahám právě po řadě Planet spa od Avonu stejně jako ty 🙂

 2. Stáňa

  Hani, já pytlíčkovou masku Balea už neměla hrozně dávno a pokud si vzpomínám, tak moje zkušenosti byly tak napůl. Mám raději plátýnkové masky a od Baley jsem vůbec masek v poslední době moc neměla, spíš jsem teď sahala po Isaně a pytlíčkové jsem měla od zn. Cien z Lidlu. Já používám masku většinou jen na oblíčej, takže mi sáček vyjde na dvě použití, což není úplně praktické. Navíc já masky dost flákám.
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám v poslední době taky raději plátýnkové masky. Maskovat musím pravidelně, jinak mi to pleť dá hned sežrat.

 3. Lucie

  Ahoj, kdysi jsem měla tu s výtažky z Mrtvého moře, použitelná, ale nic co bych si musela koupit znovu. Asi bych to nenazvala, že je mám úplně ráda, ale když mě zaujme varianta, tak do košíku přihodím, za těch pár korun, proč ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *