Balea krém pro perfektní pleť

Krásný večer,

dnes bych vám chtěla představit krém, na který jsem přišla díky blogerce Lu ze Světa podle Lu:-) Jedná se o tzv. blur krém, který vytváří pocit dokonalé pleti. Ano, je to pravda. Používám krém vždy ráno před make upem a pak už nepotřebuji ani bázi. Nahrazuje mi tedy denní krém. Pleť je krásně vyhlazená, krém srovná různé nedokonalosti, jemné vrásky a hydratuje. Nechám ho asi tak pět minut zatáhnout a pak v pohodě nanáším make up:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

BALEA TEINT PERFEKTION

Krém je v malé tubě fialové barvy a trochu hůře se v obchodě hledá. Je od značky Balea, takže je vám jasné, že ho najdete v DM drogérii. Celé balení je bohužel popsané německy, takže pokud jazyk neovládáte, moc si nepočtete. Víčko je klasicky šroubovací. Samotný krém má bělavou barvu a takovou mastnou konzistenci, ale mastný není:-) Stojí cca 69 Kč a stačí ho opravdu malinko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

zadní strana tubičky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mou největší výtkou je etiketa celá v němčině, jinak za mě opravdu velké ano:-)

A co používáte ráno Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

One thought on “Balea krém pro perfektní pleť

  1. Lucie

    Lu mně na tuhle věcičku taky nalákala, mám koupeno asi týden, ale zatím jsem nevyzkoušela. Doufám, že to bude jiná a mnohem vyšší liga než Perfect Blur od Garnier, který je podle mého názoru totální propadák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *