Balea čokoládové masky pod oči – recenze

Krásný den,

jak jsem vám již psala v článku o nákupech a novinkách, neodolala jsem novým maskám Balea z limitované čokoládové edice. Mají dvě varianty – bílá a tmavá čokoláda. Jedna maska vyšla na 24,90 Kč a v balení je jeden pár.

Maska pod oči hnědá

Tato hydrogelová maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, kakaové máslo a mandlový olej. Nechává se působit 15 – 20 minut. Balení je úplně v pohodě, uvnitř je ještě kus tvarovaného plastu, ve kterém drží samotné polštářky. To bych tedy ani mít nemusela, zbytečně další plast. Varianta s tmavou čokoládou opravdu trochu sladce voní, pod očima je hezky chladivá a dobře drží. Normálně jsem ji měla na obličeji, seděla jsem s ní u počítače a pracovala jsem.

Maska pod oči bílá

Tato maska je taktéž hydrogelová, obsahuje kyselinu hyaluronovou, kakaové máslo a výtažky z vanilky. Zde jsem parfemaci nepocítila, ale to mi opravdu nijak nevadí. Balení je shodné, jen design je odlišný. U obou masek je fakt roztomilý, podle mě se to hodí i jako drobný dárek. Maska příjemně chladí, zklidňuje unavené oční okolí a všeobecně se s ní dobře odpočívá.

S oběma maskami jsem spokojená, mohu vám je bez problémů doporučit. Přijde mi, že třeba kolagenové polštářky od Gabriella Salvete jsou ještě o chlup lepší, takové více výživnější, ale i po těchto maskách jsem měla oční okolí zklidněné a takové vyhlazené.

Zaregistrovali jste tuto čokoládovou limitku v DM drogérii? Jak vás zaujala? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Balea čokoládové masky pod oči – recenze

 1. Helena

  Hani, ne, ale kouknu se, protože se mi moc líbí jejich obaly. Nějaký odpočinek by si hlavně mé oči fakt zasloužily.
  Děkuji za info a přeji hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   pro masky na oční okolí mám slabost, celý den oči dost namáhám. Hodně čtu, dost času trávím u počítače, tak jsem za tyto masky ráda.

 2. Lucie

  Ahoj, zaregistrovala a ač masky Balea si obyčejně nekupuji, tady jsem nedokázala odolat:-) Zatím jsem nezkoušela, ale i kdyby byly nic moc, tak za tu cenu mi to ani moc vadit nebude.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já myslím, že budeš spokojenější než u těch starších limitek, tyto mi sedly mnohem lépe. Těm obalům jsem vůbec nebyla schopná odolat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *