Avon Naturals sada s lesním ovocem

Krásný den,

dneska vám zde představím jednu z mých nejoblíbenějších kosmetických sad z Avonu. Jedná se o řadu Naturals, která obsahuje tělový jogurt, sprchový gel a tělový peeling. Vše voní jako jogurt s lesním ovocem a vždy, když mám tyto produkty v koupelně, si musím nějaký ovocný jogurt po sprše dát. To prostě jinak nejde:-)

Tělový peeling

Peeling je v praktické tubě s odklápěcím víčkem. Design obalu se mi líbí, ale ty má řada Naturals vždy velmi pěkné. Vpředu najdete popisky v angličtině a francouzštině, na druhé straně objevíte i češtinu. Tuba je průsvitná, takže dobře vidíte, jak vám produkt ubývá. Jedná se o krémový peeling, který obsahuje jemná ovocná zrníčka. Je středně hrubý, vhodný na každodenní použití. Zrníčka dělají trochu bordel ve vaně, ale není to tak hrozné jako u jiných peelingů. Tento je moc fajn, protože krásně voní a vůbec nevysušuje pokožku. Je to opravdu moje láska, mám ho doma už asi po šesté…

Sprchový gel

Sprchový gel má stejné balení jako všechny gely Naturals. Jedná se o jednoduchou plastovou lahvičku s odklápěcím víčkem. Etiketa a popisky jsou na tom stejně jako u peelingu. Gel má mléčnou barvu, konzistence je krémová. Nádherně voní, výborně pění a vůbec mě nevysušuje, takže ho mám opravdu velmi ráda.

Tělový jogurt

Tělový jogurt je vlastně takové hydratační tělové mléko. Má docela zajímavý obal – plastovou lahvičku s odklápěcím víčkem. Tvarem mi trochu připomíná retro lahve na mléko. Jedná se tedy o lehké tělové mléko, které ale dobře hydratuje, ihned se vstřebává a zanechává pokožku nádherně provoněnou.

Asi jste už pochopili, že toto je moje oblíbená řada produktů. Jestli čtete můj blog už několik let, tak asi víte, že jsem o těchto věcech psala několikrát ve spotřebovánu. Já jsem celou sadu pořídila za 130 Kč, což je opravdu velmi příznivá cena. Všechny produkty seženete samozřejmě i samostatně a bývají často i v akci. Jestli máte rádi krémové produkty s vůní lesního ovoce, tuto sadu si musíte pořídit.

Jaká je vaše oblíbená parfemace sprchových gelů? Kupujete si produkty z Avonu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

12 thoughts on “Avon Naturals sada s lesním ovocem

 1. Helena

  Tak tuhle řadu jsem doma ještě neměla. Když čtu tvou chválu, asi to napravím.
  Haničko, měj krásnou adventní neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   určitě si ji objednej, je fakt výborná. Já ji mám už poněkolikáté a vždy jsem z ní nadšená.

 2. Lucie

  Ahoj, Avon mám moc ráda, pamatuji si, jak už na základní škole jsem šmejdila v katalogu a častokrát jsem pak zmiňovala mamce, že bych ráda vyzkoušela to nebo to a ona mi to objednala, většinou právě sprchové gely, tělová mléka a spreje.
  Tyhle produkty jsem měla a ta vůně je prostě na snězení:-)

 3. Eliss

  Výrobky Avon sice nepoužívám, ale kdysi jsem měla nějaké sprcháče a ty opravdu krásně voněly 🙂 Jogurtová vůně s lesním ovocem, to zní opravdu jako zajímavá kombinace!

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   jejich sprchové gely mám moc ráda, mají širokou škálu parfemací a vždy mě nějaká zláká. Toto je fakt povedená řada, jedna z mých úplně nejoblíbenějších:-)

 4. Stáňa

  Hani, docela zajímavě vypadající sada. Já Avon nekupuju – nemá okolo sebe nikoho, kdo by ho prodával. Pár kousků jsem ale měla – většinou se ke mně dostaly jako dárek nebo výměnou za něco jiného. Něco vyhovovalo, něco míň. Ale z této řady jsem myslím nic neměla
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   to je škoda. Já se Avonu věnuji od 15 let, takže kromě němčiny je to vlastně můj nejdelší pořád aktivní koníček:-) Tato řada je jedna z mých nejoblíbenějších, mám ji doma asi tak pošesté.

 5. Erika

  Ahoj Hani, dnes jsem si právě u mámy něco málo objednala. Vůni lesního ovoce s kombinací jogurtu od Avonu znám, peeling jsem měla opakovaně a je super!!!

  Užívej svátky. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *