Avon Care produkty na čištění pleti – recenze

Krásný den,

v novém katalogu byly představeny novinky z jejich levné řady Avon Care. Mě samozřejmě zaujaly a musela jsem si pořídit aspoň micelární vodu a pleťový peeling. V současném katalogu každý z těchto kousků seženete za krásných 59 Kč, což je podle mě skvělá cena.

Micelární voda 3 v 1

Micelární voda je v jednoduché plastové lahvičce s odklápěcím víčkem, s kterým se dobře manipuluje. Voda je určená k odličování makeupu a jemnému čištění pleti. Je vhodná pro všechny typy pleti. Má čirou barvu, je bez parfemace a opravdu je velmi šetrná. Bez problémů jsem s ní odlíčila pleť i oči, nikde mě nic nepálilo. Celkově jsem s micelárkou moc spokojená a líbí se mi i menší balení (100 ml), protože to je dobrá velikost na cesty.

Pleťový peeling 3 v 1

Jedná se jemný peeling, který má pleť obrušovat, čistit a zjemňovat. Je uložený v měkké plastové tubě, která stojí na odklápěcím víčku. Balení je fakt měkké, takže se mi z něj dobře daří vytlačit produkt, i když jsem už na dně. Konzistence je gelová s jemnými zrníčky, takže se opravdu jedná o šetrný produkt. Má jemnou parfemaci, ale nijak mě nedráždí. Všimla jsem si, že mě zbytečně nevysušuje. Celkově je to opravdu pohodový produkt, který plní vše, co slibuje.

S oběma produkty jsem nadmíru spokojená, určitě je nemám naposledy. Dívala jsem se, že v nabídce je i poměrně velký čistící gel a několik pleťových krémů. Říkám si, že bych si mohla ještě něco na zkoušku pořídit:-) Znáte tuto řadu? Zkoušeli jste z ní něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Avon Care produkty na čištění pleti – recenze

  1. Lucie

    Ahoj, já si objednávala jak tuhle micelárku, tak čistící vodu s růží. U obou mám tedy balení 150ml, což mě těší, protože to tonikum jsem používala už dřív, ale předešlé balení mělo jen 100ml a bylo hned spotřebované.

  2. Sabina

    Ahoj Haničko, já kdysi z Avon care (co do pleťové kosmetiky) řady měla krém s okurkou snad dvakrát dokonce, ale vždycky se mi olupoval, nevstřebal se…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *