Krásný den,
rozhodla jsem vyzkoušet další korejskou značku, která se jmenuje Mooyam. Dostala jsem nějaké masky od kolegyně Martinky, která mě opravdu dobře zná. Vybrala mi variantu s borůvkami a granátovým jablkem.
Plátýnková maska s granátovým jablkem
Tato plátýnková maska má mít rozjasňující efekt a zároveň by měla pleť vyživit, hydratovat a zjemnit. Plátýnko je jemné, dobře napuštěné a na pleti hezky drží. Po sundání byla pleť hezky hydratovaná, zjemněná, opravdu velmi dobře vyživená.
Plátýnková maska s borůvkami
Druhá maska obsahuje extrakty z borůvek a měla by být vyhlazující, zjemňující a hydratační. I zde je velmi povedené plátýnko. Zde jsem zaznamenala především hydrataci a zjemnění. Vůně byla jemná, ovocná, ale borůvky bych tam asi nepoznala.
Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet novou značku masek, však dobře víte, jak je ráda testuji:-) Je nějaká značka, která v poslední době zaujala vás? Napište mi:-)
Vaše Čičulka
Hani, je. Bohužel – koupená v Německu, chtěla jsem si vyfotit obal, ale bohužel…
No, třeba až budu chodit mezi regály, tak mě trkne…
Měj příjemný den. Helena
Hani, tuhle značku vyzkoušenou nemám a ani jsem ji myslím nezahlédla na regálech. Líbí se mi obaly a podle tvého hodnocení to vypadá, že i efekt je OK.
Hezký den